Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: [brzoza] ślub retro

  1. #21
    Dopiero zaczyna Awatar Adrianna
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    26

    Domyślnie

    Zamber, nie przejmuj się,nie każdy pamięta po prostu , że kiedyś też zaczynał.

    A co do zdjęć :
    Ogólnie klimat faktycznie retro nie jest.
    Zdjęcia po dłuższej obróbce byłyby bardzo ciekawe, nie mówię o blurowaniu czy jakis filtrach PSa, tylko o porządnym BW na przykład.
    Bo ten efekt na zdjęciu numer 1 mnie osobiście odrzuca..
    I jest jeszcze jeden mały problem - pozy tych ludzi faktycznie wyglądają trochę sztucznie może wstydzili się obiektywu czy coś, nie każdy może się czuć przed obiektywem dobrze.

    Brzoza - mógłbyś pokazać te zdjęcia w oryginale?
    Robiłeś je w RAWach czy nie ?
    CB galeria.KLIK.
    Się uczę.
    350D + GRIP + C28-80USM

  2. #22

    Domyślnie

    wstyd i tyle...

  3. #23
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2009
    Wiek
    48
    Posty
    618

    Domyślnie

    Ja wiem jedno-opina fotografików się nie liczy przy takich fotkach-bo ludzie w większości mają inne gusta-nie patrzą na to czy niebo prześwietlone,czy ludzie fleszem doświetleni i nie wiedzą co to szumy...Najważniejsze trafić w gusta tych pod kogo się robi...kicze -jakies obejmowanie drzewa,mostki itp-plus dziwne obróbki-ludzie to kochają...więc ja niestety tez nie nadaję sie na fotografa ślubniaków-Pozdrawiam

  4. #24
    Bywalec Awatar artprof
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Galycja
    Wiek
    50
    Posty
    126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez thedoc Zobacz posta
    wstyd i tyle...
    komu wstyd?
    autorowi, że pokazał fotki?
    Tobie, że przeczytałeś cały wątek?
    uwielbiam szybkie riposty w stylu: "Q...a ale dno"

    pozdr.
    I love GT bicycles Polska dla Polaków, Ziemia dla Ziemniaków, a Księżyc dla Księży!

  5. #25
    Uzależniony Awatar xsardas
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Wrocław / Szczecin / Świnoujście
    Wiek
    39
    Posty
    731

    Domyślnie

    A to niby ma być forum o zdjęciach ? Ludzie zastanówcie się co piszecie i w jakim stylu...zamiast konstruktywną krytykę i porady to jedziecie jak po "psie"...

    Do cholery chyba każdy z nas zaczyna od zera ... przypomnijcie sobie jakie gnioty sami robiliście na początku i że byliście nie jednokroć z nich zadowoleni. Ci którzy pokończyli szkoły fotograficzne przecież też po coś się tam udali.

    Autor został poproszony o zrobienie zdjęć dla znajomych, zrobił to jak umiał najlepiej w obecnej chwili i za to go jedziecie ? Pomyślcie czasem 10 razy zanim coś napiszecie ...

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    A jaki jest sens odświeżania wątku po pół roku ciszy?
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  7. #27
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xsardas Zobacz posta
    A to niby ma być forum o zdjęciach ?
    Nie. To jest 'forum [b]użytkowników[b] aparatów marki Canon' . Nikt Ci nie zagwarantował że znajdziesz tu prawdziwe zdjęcia i prawdziwych fotografów i prawdziwą krytykę . Podforum 'Galeria' powstało na życzenie użytkowników i z założenia nie jest podstawowym działem tego forum, więc nie wiem czemu za dużo oczekujesz.

  8. #28
    Uzależniony Awatar xsardas
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Wrocław / Szczecin / Świnoujście
    Wiek
    39
    Posty
    731

    Domyślnie

    Vitez dzięki za sprostowanie.

  9. #29

    Domyślnie

    Vitez - nie wiem o co Ci chodzi z tym wtrąceniem, że to niby forum użytkowników marki Canon. Każdy użytkownik dowolnego sytemu (nie tylko Canona) powinien pamiętać do czego służy aparat i że prace wykonane przy pomocy tych urządzeń są solą wszystkich dyskusji o aparatach. Wchodząc na CB oczywistym dla mnie było że będą tu prace innych osób robiących zdjęcia. Co za tym idzie mając na uwadze, że każdy z nas się kiedyś uczył zwyczajna grzeczność nakazuje powstrzymać się od głupiego "jechania" po kimś o którym pisze xsardas
    Canon EOS 5D + Canon 28-300/1:3,5-5,6 L IS USM, Canon 50/1:1,4 USM

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Canonborg Zobacz posta
    Każdy użytkownik dowolnego sytemu (nie tylko Canona) powinien pamiętać do czego służy aparat i że prace wykonane przy pomocy tych urządzeń są solą wszystkich dyskusji o aparatach.
    Błąd. W dyskusji o aparatach dyskutuje się o aparatach.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •