Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [Carlos] pierwsze strzały lustrem

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Osielsko
    Wiek
    47
    Posty
    63

    Domyślnie [Carlos] pierwsze strzały lustrem

    Mam lustro dopiero od kilku dni więc proszę nie zjechać mnie z błotem od razu... :wink:

    Zdjecia zrobiłem na dwóch koncertach tydzień temu, część jest pstrykana centralnie z falującego tłumu przed sceną, miałem więc trochę problemów z ostrością i utrzymaniem aparatu w miarę nieruchomo (i wogóle z jego utrzymaniem bezpiecznie w młynie )

    Obiektywy: (pożyczone) - stare, wysłużone, zakurzone kitowce od Eosa 300 - 28-80 i 80-200

    pierwszy reportaSZ
    kiedyś to było: D30, 10D, 350D, 40D, 70D

  2. #2
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie Re: [Carlos] pierwsze strzały lustrem

    Cytat Zamieszczone przez Carlos
    Obiektywy: (pożyczone) - stare, wysłużone, zakurzone kitowce od Eosa 300 - 28-80 i 80-200
    To najprowdopodobniej nie ty ani nie aparat mieliscie problemy z ostroscia, a wlasnie obiektywy.
    Ladne mydelko 8) , ale mogles dac unsharp mask w PS na jakies 60-80% by poprwawic wrazenie, odszumic kilka tez by nie zaszkodzilo... w jakim trybie robiles?

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Osielsko
    Wiek
    47
    Posty
    63

    Domyślnie

    Zdjecia po ciemku, więc podkręciłem ISO na 400 (później na 800) i robiłem przy stałej maxymalnej możliwej przysłonie żeby coś światła złapać. Za daleko stałem sceny, no i nie miałem lampy błyskowej... ogólnie cięzka sytuacja, szczególnie jak za mną jacyś pogowcy kręcili młyn Póżniej robiłem już w manualu (np zdjecie nr 1). Ogólnie mam tych zdjęć ze 100, ale wybrałem w/g mnie najlepsze i zarazem takie które stworzą jakiś obraz imprezy.
    Odszumiałem genialnym Noise Ninja Pro z dedykowanymi profilami do D30 dla każdego ISO.
    kiedyś to było: D30, 10D, 350D, 40D, 70D

  4. #4
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos
    robiłem przy stałej maxymalnej możliwej przysłonie
    I wszystko jasne... kitowce "fajnie" sie zachowuja (ostrosc) maksymalnie otwarte .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •