Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [maly test] Torba HAMA Defender 180

  1. #11

    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Zabrze
    Posty
    12

    Domyślnie

    witam

    również mam Defender 180 i powiem szczerze że miałem spory wybór ale niestety nawet markowe torby w tym przedziale cenowym nie mają wszystkiego tego co posiada ta torba -jedne nie mają pokrowca inne są za małe (większe dużo droższe), jeszcze inne nie mają paska biodrowego lub otwierają się do ciała co jest wybitnie upierdliwe o czym pisał przedmówca;-)

    porównywałem z Lowepro Stealth Reporter i powiem szczerze że nie jest zbyt sztywna w porównaniu z innymi torbami/plecakami Lowe (bałbym się o sprzęt gdybym przez przypadek o coś uderzył)
    miałem plecak Lowe Sligshot 200AW i dużo lepiej zabezpieczony był w nim sprzęt niż w serii Stealth (gdyby nie to że bardziej potrzebuję torbę to bym nie zmieniał).

    tutaj mamy :
    -wykonanie z bardzo dobrych materiałów ,
    -solidnie zabezpieczone dno ,
    -otwieranie od siebie,
    -pasek biodrowy (bo PAS to to nie jest) trochę w dziwnym miejscu i jak dla mnie miernie wygodny ale jest,
    -pokrowiec PD,
    -szybkie otwieranie od góry w pełni zabezpieczone laminowanymi szwami i super wygodne -otwiera się jednym ruchem.

    szczerze polecam
    Canon 40D + BG-E2N +18-55/3.5-5.6 IS + EF-S 60/2.8 + RING FLASH + 430EXII+ Benro A-268M8+B1

  2. #12
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    Ja też używam Defendera, w sumie widziałem ją u Modzela na plenerze i sopie kupoiłem. Jak dla mnie otwieranie "na zewnątrz" ma same plusy: dyskrecja, ergonomia, szybkość. Kieszenie wewnątrz tej przedniej kieszeni są trochę za płytkie, można sobie pocharatac dłonie sięgając do tej najpłytszej (mają zamki).

    Ja max co zmieszczę do tej torby to:

    5d+35mmL
    50d+70-300
    85mm
    35-70mm
    lampa

    Zdjęcia macie na guglach:
    http://images.google.com/images?clie...N&hl=pl&tab=wi
    Założyłem sobie FOTOBLOGA

  3. #13

    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Zielonka / Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam tę torbę dwa lata ...wersja 200. Zawsze pełna i ciężka.
    Drugi raz bym jej nie kupił. Po pierwsze jest za miękka, po drugie już się porwała miejscami. Po trzecie główny suwak już nawala. Jedyna jej zaleta to umiarkowana cena.
    Ostatnio edytowane przez waran3 ; 08-05-2012 o 15:20

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •