Strona 71 z 162 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 1613

Wątek: [Sergiusz] Moja droga

  1. #701
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie

    jak to nie masz portfolio? portfolio to dorobek fotograficzny i portfolio ma kazdy fotograf
    chyba ze robisz zdjecie, ogladasz - po czym je kasujesz.
    jezeli nie kasujesz i leza gdzies na dysku to sila rzeczy kompletujesz portfolio.
    dlatego pytalem, czy z twojego slubno-plenerowego portfolio ostatnie zdjecie nalezy do tych lepszejszych

  2. #702
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Ja nie do końca jestem fotografem. Dla mnie portfolio to miejsca gdzie trafiły moje zdjęcia i ktoś albo je wykorzystał lub korzysta z nich dalej. Książki, gazety czy internet. Kompletuje zdjęcia ale nie portfolio. Fotografia ślubna jest dość skomplikowanym i złożonym problemem daleko innym od poklasku zbieranego na Forum. Dlatego też mojego najlepszego zdjęcia ślubnego nie mogę zamieścić na Forum. Ale myślę, że byłbyś bardzo zawiedziony. To ostatnie to zwykły pstryk.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  3. #703
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Fotografia ślubna jest dość skomplikowanym i złożonym problemem daleko innym od poklasku zbieranego na Forum. Dlatego też mojego najlepszego zdjęcia ślubnego nie mogę zamieścić na Forum. Ale myślę, że byłbyś bardzo zawiedziony. To ostatnie to zwykły pstryk.
    Skąd od razu założenie, że byłbym zawiedziony?
    Jeżeli z jakiś osobistych powodów masz obawę przed wystawieniem do opini publicznej twojego jednego z najlepszych zdjęć ślubnych, to uszanuj odwagę tych, którzy wystawiają swoje zdjęcia na forum i które bez wyjątku wyśmiewasz, krytykujesz i w totalnej większości negatywnie oceniasz.
    Może właśnie przez pryzmat faktu, że wystawienie zdjęcia do oceny na forum tak rygorystycznie oceniającym jak canon-board jest pewnego rodzaju odwagą okazałbyś trochę umiaru i nie kopał leżącego?
    Jak następnym razem będziesz szydził z czyiś zdjęć to przypomnij sobie, ile odwagi kosztowałaby ciebie podobna publikacja
    Bo okazuje się, że jednak zbyt wiele :]
    Jeżeli potrzebujesz bardziej prywatnej atmosfery do pokazania swojego co lepszego zdjęcia ślubnego (a nie jak sam to określiłeś zwykłego pstryka) to prosilbym wysłać mi na PM, lub maila: foto.kozlowski[@]gmail.com taką właśnie Twoja pracę

    Teraz mam drugie pytanie: czy mógłbym obejrzeć jedne z twoich lepszych zdjęć portretowych?

  4. #704
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Nie znasz podstawowych zasad fotograficznych a na siłę próbujesz weryfikować moje umiejętności? Już to ktoś zrobił i to dawno dawno temu wystawiając odpowiednią ocenę. Chcesz oglądać to przeszukaj Forum i znajdziesz interesujące Ciebie zdjęcia lub zapisz się na warsztaty. Zdjęcia te leżą na biurku w studio i każdy może sobie je pooglądać. Czy widziałeś gdzieś jak kopiąc leżącego domagam się od niego innych zdjęć niż, te które zamieścił? Szanuję jego i innych wybór więc i Ty uszanuj mój. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to poczytaj sobie komentarze użytkowników w swoim wątku portretowym.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  5. #705
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie

    Nie wykręcaj się od odpowiedzi sergiusz
    Ponawiam pytanie: czy jest możliwość obejrzenia jednego z twoich lepszejszych zdjęć portretowych?

  6. #706
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  7. #707
    Awatar ceszka
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    A, A
    Wiek
    39
    Posty
    7

    Domyślnie

    niedoświetlone...
    350d, 40d, 5dII, kit + 50mm/1.4 + 28-75/2.8 + 1200mm/f8!
    speedlite 430exII i radyjko
    www.ceha.ownlog.com

  8. #708
    Pełne uzależnienie Awatar Loome
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Poznan
    Wiek
    38
    Posty
    1 008

    Domyślnie

    +2/3 EV
    pies bardzo ladny

  9. #709
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Spłowiało pewnie, ze dwa lata jak tu siedzi. Widać często oglądane http://www.canon-board.info/showpost...8&postcount=43
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  10. #710
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie

    eh sergiusz ale ty sobie ze mnie jaja robisz.
    o zdjęcie portretowe jakiejś w miarę dorosłej osoby mi chodziło (najlepiej kobiety/dziewczyny) :]

Strona 71 z 162 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381121 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •