Strona 74 z 162 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 1613

Wątek: [Sergiusz] Moja droga

  1. #731
    Bywalec Awatar Saapcio
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Otwock
    Wiek
    58
    Posty
    192

    Domyślnie

    Witam Serdecznie.

    "a prowokacje Sergiusza dodają pazura dyskusjom" - i o to chodzi, oto chodzi :razz:

    Sergiuszu - to z okazji imienin (chyba że to nie dzisiaj - to bez okazji) dalszych sukcesów w utrwalaniu kultury fotograficznej, czy jakoś tak :-)

    Saapcio

    ps. a Ołówek przesadził.
    ....C50E....C40D

  2. #732
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adino Zobacz posta
    dlatego ze jest jedna fotografia a potem kilka stron rozmów nie na temat... dział nazywa się Galerie a od takich rozmów jeste coś takiego jak Hydepark...
    CB nie jest galerią internetową tylko forum o tematyce sprzętowej. "Galerie użytkowników" i "Nasze fotografie" to tylko dodatki, w których ingerencje moderatorskie ograniczane są do niezbędnego minimum. O kształcie wątku decyduje jego założyciel i jeśli odpowiadają mu długie dyskusje przy małej ilości zdjęć to jest to wyłącznie jego sprawa. Oczywiście zdarza nam się ciąć posty również w tych działach ale tylko wówczas gdy poprosi o to autor zdjęć lub też gdy dyskusja staje się chamska i dla kogoś obraźliwa bądź całkowicie pozbawiona jakiejkolwiek treści.
    Ponieważ Sergiusz nie prosił aby mu tu cokolwiek wycinać a niekulturalna wypowiedź ołówka nie rozwinęła się na szczęście awanturę na kilka to nic tu ciąć nie będę.
    I przy okazji, gdybyśmy chcieli tak purystycznie, jak proponujesz, podchodzić do galerii to masę wątków trzeba by powywalać z uwagi na poziom fotek grubo poniżej średniej z plfoto :-)
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  3. #733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    UWAGA! TO NIE JEST ZDJĘCIE ŚLUBNE UWAGA!


    Zainspirowałem się twórczością miclesa i postanowiłem pierdyknąć swoje drzewo. Brakuje mi jakiejś alegorii ale popracuję jeszcze nad tym.

    to może... drzewo życia zaczyna schnąć tuż po ślubie?
    :P
    mam aparat, zamknę świat w pudełeczku...
    www.barwnie.com

  4. #734
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Każda wypowiedź nawet ta najbardziej prostacka czy chamska jet dla mnie na wagę złota. Dlatego też ani mi w głowie prosić aby jakąkolwiek usuwać. Oczywiście jeśli chodzi o jurysdykcję regulaminu to już nie mnie o tym decydować. Wystawiając publicznie zdjęcia biorę pod uwagę, że będzie je oglądało spektrum społeczeństwa. Dlatego też jeśli moje zdjęcia spowodują, że jakiś prostak, bandyta, cham lub zboczeniec spuści się tutaj to jest pewna szansa na to, że zbraknie mu już energii aby kogoś zabić czy zgwałcić. To po pierwsze.

    Po drugie to te najbardziej chamskie wypowiedzi pozostawione w wątku zawsze mogą posłużyć jako precedens w innych dyskusjach na tym lub innym forum. Jeśli ktoś coś pisze przy braku edycji postów powinien brać to pod uwagę. Jeśli za miesiąc czy pół roku zapodam linka do poszczególnej wypowiedzi to raczej nie ja najem się wstydu.

    Imieniny mam 0909 ale dzięki jesteś pierwszy :-D
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  5. #735
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ołówek Zobacz posta
    Żal mnie ściska nad tolerowaniem wypisawania głupot tego typa na tym forum.... powiem szczerze, że rzuca to bardzo złe światło na ogólny poziom forum i nie dziwi mnie fakt że np. venomer i inni wolą się prezentować na forum nikona.
    Kurde, nade mną wisi chyba jakieś fatum. Zawsze trafiam do tego "gorszego' towarzystwa. Nawet urodziłem się w kraju, o którym wszyscy tylko źle mówia

    A na marginesie dyskusji, o tym co kto umie i nie umie, chciałem powiedziec, że zdjęcie z pałami mi się podoba.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  6. #736
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jezyor Zobacz posta
    to może... drzewo życia zaczyna schnąć tuż po ślubie?
    :P
    Nie, nie, nie rozumiesz głębszego przesłania tego zdjęcia. Owocem miłości jest wiadomo co a przynosi je bocian. A one siadają na suchych drzewach. Na zdjęciu chwilowo go nie ma. Był zajęty robieniem...no wiesz szewc bez butów chodzi. Nie mniej stąd tytuł.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  7. #737
    Początki nałogu Awatar Viqy
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    48
    Posty
    407

    Domyślnie Suchy badyl ...

    Odnoszę wrażenie, że TO drzewo jest równoważne energii i świeżości potencjału fotografa

  8. #738
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Jak to pięknie ująłeś: Fotografa Dzięki!
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  9. #739
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Ostatnio na Forum modnym tematem jest kolor skóry i jak by pokręcić suwakami aby wyszedł prawidłowy. Jako, że i ja mam z tym problem postanowiłem zapisać się na warsztaty. Może wypowiedzą się specjaliści co by tu pokręcić? Pozdrowienia dla specjalistów!

    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  10. #740
    Bywalec Awatar Saapcio
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Otwock
    Wiek
    58
    Posty
    192

    Domyślnie

    Witam serdecznie.

    Ja tylko tyle w temacie, że suwakami się nie kręci.
    Nie utrudniaj (nam) specjalistom, fotka się obroni sama.

    Pozdrawiam równie serdecznie.
    ....C50E....C40D

Strona 74 z 162 PierwszyPierwszy ... 2464727374757684124 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •