Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 105

Wątek: [dr11] Podróże

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 155

    Domyślnie

    #4 i #5 wysmienite Na 9 brakuje mi czegos na pierwszym planie
    Pokaz wiecej zdjec jak masz
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

  2. #22
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    127.0.0.1
    Posty
    1 143

    Domyślnie

    sniper88 z chęcią ale nie chcę znowu łamać przepisów i poczuć silnej ręki McGyvera
    .

  3. #23
    Dopiero zaczyna Awatar missgruszka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    35
    Posty
    35

    Domyślnie

    mi się spodobało 4 oczywiście niebo lepiej wyglądałoby bez tych ludzi, ale i tak coś w nim jest
    5 też bardzo mi się podobała, dopóki nie zobaczyłam lewego górnego rogu - szkoda że nie udało się tego jakoś inaczej wykadrować... ale i tak fajnie

    i strasznie jestem ciekawa, co jest na 3? Intrygujące.

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    127.0.0.1
    Posty
    1 143

    Domyślnie

    Moim zdaniem na 4 ludzie pozwalają lepiej wyobrazić sobie ogrom budowli (minaret ma ponad 200m wysokości). No może ten samotnik z lewej trochę przeszkadza...
    W 5 nie miałem za dużo miejsca, z przodu woda, dalej z tyłu ściana a po bokach filary, może teraz to trochę inaczej bym do tego kadru podszedł.
    Natomiast 3 przedstawia farbowanie i garbowanie skór na torebki, buty, paski, płaszcze. Wrzuca się je do tych kadzi i depcze, na boso. Jak to dobrze, że aparat nie rejestruje zapachu...
    .

  5. #25
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Masakra z tym szerokim katem Dzieki .. Bylem ciekaw, czy te chmurki sa rozmyte, bo byl dlugi czas, czy to cos innego
    Na świat spoglądam przez armatę...


  6. #26
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Boruja Kościelna
    Wiek
    46
    Posty
    172

    Domyślnie

    jak dla mnie to hitem sa 4 i 5 - dokladnie w takiej formie w jakiej je uchwyciles

    Co do 3 - nie bylem, ale widzialem ciekawy program (BBC Knowledge przy obiedzie czy ktorys podobny program - poza tym nie ogladam TV...) - te kadzie powstaly wieki temu i wiekszosc z nich pamieta wiele pokolen marokaczykow... Metody farbowania nie zmienily sie niemal wcale od momentu, kiedy po raz pierwszy zaczeli tam ta dzialalnosc
    Z czego sa te kadzie?... ...ano z gliny!
    ...ani krzty talentu + 1,5kg sprzetu...
    (40D + T 17-50 /f2.8 i glod na wiecej)

  7. #27
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    127.0.0.1
    Posty
    1 143

    Domyślnie

    Dokładnie Max78. Całość znajduje się w Medinie w mieście Fez. Jest to najstarsza garbarnia na świecie. Produkcja nie zmieniła się tam od XI w. n.e. Dla zainteresowanych link: http://www.technologystudent.com/culture1/fez1.htm
    PS. Kapcie robią całkiem wygodne, używam na co dzień
    .

  8. #28
    Początki nałogu Awatar Fan nr 1
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Bielsko Biała
    Wiek
    52
    Posty
    284

    Domyślnie

    Jak dla mnie najlepsze zdjęcie to nr 5 . Co do nr 3 to temat bardzo nośny ale chyba światło jakieś kiepskie było bo zdjęcie jakieś takie mdłe

  9. #29
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    127.0.0.1
    Posty
    1 143

    Domyślnie

    To prawda, światło nie było najlepsze. Ale mdły to był zapach powietrza w okolicy garbarni, do wyprawiania skór używa się miedzy innymi dużej ilości ptasich odchodów ??:
    Co do 5. Jest to cysterna - zbiornik na wodę pitną, wzniesiona wraz z budową fortyfikacji przez portugalskich osadników na początku XVI w. n.e. Obecnie znajduje się w mieście El Jadida. Dość popularne turystycznie miejsce a z fotografią ma jeszcze to wspólnego, że powstawały tam zdjęcia do wielu filmów, między innymi 'Otello' Orsona Wellesa.
    Ostatnio edytowane przez dr11 ; 17-09-2008 o 22:04
    .

  10. #30
    ubiquitin
    Guest

    Domyślnie

    wszystkie Twoje zdjęcie bardzo mi się podobają, są oczywiście faworyci - 3-wieża minaretu we mgle, 5- za superhiperklimatyczny snop światła, 8- za świetne niebo

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •