Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Fotocela do 430ex i 580ex

Widok wątkowy

  1. #11
    Coś już napisał Awatar s..
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    47
    Posty
    99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olszewski Zobacz posta
    Nie twierdzę, że dobrze mi się wydaje.
    Tylko sam napisałeś, że muszą się widzieć czujnikami IR. No i właśnie o tym mówię. 430EX na statywie będzie stała za mną! A 580EX na body. Teraz tylko pytanie, czy da radę zrobić tak (nie pamiętam czy taką możliwość nie miała aby tylko 580EX II), że 580EX na body będzie wyzwalało ustawioną z tyłu 430EX, ale samo 580EX nie będzie błyskało?
    nie chce wnikac w Twoja wizje robienia zdjec i ustawiania lampy z tylu, to Twoja koncepcja, dla mnie moze troszke nie zrozumiala.
    580 ex i 580 exII, moga pracowac w e-ttl jako master, z blyskiem jest jakos dziwacznie, bo nawet jak mam 580 na body, z ustawiona funkcja "bez blysku" to blysk pomiarowy i tak zostanie wyzwolony. Mimo wielu kombinacji, nie udalo mi sie jeszcze zmusic w moim przypadku 580 exII i sigmy DG500 super, do wspoplpracy w trybie manulanym ze zdalnym wyzwalaniem blysku, jak na razie zalatwia to kabel, ale kolejna 580 w drodze wiec pewnie bede jeszcze kombinowal.
    Edit
    aaa, jak jednak chcesz w cos zainwestowac, to wydaje mi sie, ze najekonomiczniejszym rozwiazaniem bedzie tohttp://www.foto-tip.pl/sklep/kabel_s...ow-p-1213.html
    Ostatnio edytowane przez s.. ; 19-09-2008 o 19:44
    2 puszki, pare sloikow i obgryzione jablko do pracy
    moje wypociny, moje studio - "trzy sześć studio", fotograf na ślub - wrocław

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •