Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Potrzebuje informacji na temat TIP'a Coronado

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie Potrzebuje informacji na temat TIP'a Coronado

    Hejka

    Chcialem w najblizszym czasie kupic sobie Canona 50/1.8 ale niestety lokalni sprzedawcy nie maja na stanie. Widzialem ze ktos polecal Coronado i w zwiazku z cena jaka ma na to szklo jest to osoba bardzo zachecajaca.

    Kupowal ktos u niego moze ? Interesuje mnie oprocz solidnosci w dostawie takze mozliwosc wymiany bo ja mi sie trafi ff jak tu kiedys ktos pokazywal to sie postrzele.

    Nie musze oczywiscie kupowac wylacznie u niego. Jesli ktorykolwiek z szanownych boardowiczow ma w/w szklo w dobrej cenie i w dobrym stanie tez jestem gotow rozwazyc taka propozycje.

    P.S. Prosze nie odsylac mnie na allegro bo tam sprawdzialem i posucha straszna.
    Ostatnio edytowane przez McKane ; 12-06-2005 o 16:07

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Jurek Plieth
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    74
    Posty
    2 087

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmsza
    Ja u niego kupowałem w/w szkiełko. Wszystko było z aukcją i przesyłką OK. Szkło było japońskie a nie chińskie jak połowa na Allegro. Możliwości wymiany nie sprawdzałem bo i takiej potrzeby nie było 8)
    IMHO Coronado jest OK. Ma taką dodatkową zaletę, że mieszka w USA i możesz u niego zamówić każdą inną rzecz, byle dostępną na ichnim rynku. Jak on to jednak wysyła do PL, nie pytaj! Może w poczcie dyplomatycznej... :wink:

  3. #3
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Coronado mozna zaufac :-) Co prawda sprzetu foto od niego nie bralem, ale cynamonowe gumy do zucia Big Red (oryginalki amerykanskie, nie jakis niemiecki szmelc) kupilem od niego po dobrej cenie, szybko i sprawnie ;-)

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Ja z prfc również kojarzę raczej dobre opinie.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Ok dzieki chlopaki jeszcze obadam jedno zrodlo w Lodzi i jak sie okarze ze suche to zamowie u Coronado

  6. #6
    wróbel
    Guest

    Domyślnie

    Miesiąc temu kupowałem od niego ten obiektyw do 350d. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko i nie było potrzeby nic wymieniać. Szkło japońskie i test na BF, FF wypadł znakomicie.

  7. #7
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    191

    Domyślnie

    Kiedyś kupiłem u niego 550 EX, szybko, sympatycznie a reszta jak w przypadku mmszy
    "Możliwości wymiany nie sprawdzałem bo i takiej potrzeby nie było"

  8. #8
    Bywalec Awatar lamerok
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    okolice Wawy
    Posty
    184

    Domyślnie

    Kilka tygodni temu kupiłem u niego Omni Bounce do 580 EX - wszystko w porządku i bez żadnych problemów

  9. #9
    Bywalec Awatar K2_verti
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmsza
    Ja u niego kupowałem w/w szkiełko. Wszystko było z aukcją i przesyłką OK. Szkło było japońskie a nie chińskie jak połowa na Allegro. Możliwości wymiany nie sprawdzałem bo i takiej potrzeby nie było 8)
    Potwierdzam. Dziś dostałem od coronado nówka szkiełko canona made in japan. Aj jakie czyściutkie, lsniące i pachnące. Aż się boję go podpiąć pod cus czarnego. Może postoi jeszcze w gablocie. Szybko - do domciu, piknie zapakowane ino aby się cudenko nie po brdziło i niepotuklo. Panoczek pirwsza klasa :-D
    W drodze jest do mnie nówka sztuka nie śmigana mały dyfuzorek na 550ex, aby pikne swiatełko było. Tyż szypko, ręka w rękę! A na dodatek tanio, oj taniej niż niejeden chop na alegro.
    Polecam gazde!
    D3, D700, 24-70/2.8 (N), 70-200 VRII(N), SB-900(N), 50/1.8 (N)

  10. #10

    Domyślnie

    A możecie podać kontakt do tego gościa?
    Na Allegro nazywa się tak samo? Czy to napewno on?
    Może bym u niego zamówił lampkę...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •