Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77

Wątek: [piotrusb] Kalina k/Częstochowy

  1. #21
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    283

    Domyślnie

    Ładne, drażni mnie trochę tylko rozmycie palców z przodu, można było trochę przymknąć prze(y)słonę

  2. #22
    Bywalec Awatar piotrusb
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    33
    Posty
    127

    Domyślnie

    Chciałbym oficjalnie zaprezentować gotowy podcast

    Zapraszam na http://piotrusb.fotolog.pl/multimedia,1530871,link.html

    Jeśli coś nie działa z linkiem -> http://www.piotrusb.fotolog.pl

    Pozdrawiam
    Piotrek

  3. #23
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Nic z tego
    Żadnych upgradów w pracy..

  4. #24

    Domyślnie

    Kilka fajnych ujęć. Jednak za dużo powtarza się podobnych fotek. Ludzi idących ze świeczkami jest chyba 8 zdjęć. Kobiet trzymających różaniec 3. Zmniejszył bym ilość zdjęć - rezygnując z podobnych ujęć.

  5. #25
    Bywalec Awatar piotrusb
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    33
    Posty
    127

    Domyślnie

    Żadnych upgradów w pracy..

    Nie rozumiem ?

  6. #26
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrusb Zobacz posta
    Nie rozumiem ?
    Twoja prezentacja wymaga doinstalowania czegoś a niektórzy w pracy mają systemy z ograniczonymi uprawnieniami i nie mogą nic doinstalować.
    Pozostaje oczywiście pytanie czy nie da się tego w domu obejrzeć (brak komputer/internetu w domu?).

  7. #27
    Bywalec Awatar piotrusb
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    33
    Posty
    127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Twoja prezentacja wymaga doinstalowania czegoś a niektórzy w pracy mają systemy z ograniczonymi uprawnieniami i nie mogą nic doinstalować.
    Pozostaje oczywiście pytanie czy nie da się tego w domu obejrzeć (brak komputer/internetu w domu?).
    Ah... no teraz rozumiem


    Jeśli chodzi o prezentację - jest we flash'u i może faktycznie jeśli ktoś w pracy nie ma Javy i nie może jej zainstalować to pozostaje obejrzeć podcast w domu . Zmienione są ustawienia prywatności, więc oglądać go mogą wszyscy - i tutaj na pewno problemu nie ma, choć rano jeszcze był.

  8. #28
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Moje gratulacje za podjęcie konkretnego, nie medialnego, niszowego tematu i jego realizacji. Kto ma teraz czas, chęci i siły realizować autorskie projekty ? (mam na myśli "amatorów") - niewielu.

    W ten sposób zachowałeś pamięć o tych trudnych latach wojennych i Ludziach - świadkach. W czasach gdzie na świecie mówi się o "polskich obozach koncentracyjnych" jest to szczególnie ważne.

    Warto było by dopracować jeszcze ten temat. Za dużo fotografii z tym samym motywem.

    Dlaczego więcej nie będzie już tych spotkań - mszy ?

    Pozdrawiam
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  9. #29
    Bywalec Awatar piotrusb
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    33
    Posty
    127

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za słowa uznania


    Temat ciekawy i (na szczęście) robiłem go sam, tzn. prawie sam, bo przez godzinkę, dwie towarzyszył mi (albo ja jemu ) Marek Kępiński z Biura Prasowego Jasnej Góry. Ale on musiał to robić a ja chciałem, dlatego zostałem z Pielgrzymami do wieczora.


    Zdjęć może faktycznie za dużo, tzn. za dużo się powtarza, ale zależało mi, żeby jak najwięcej pokazać osób uczestniczących w pielgrzymce, więc umieszczałem podobne do siebie zdjęcia.

    Dlaczego więcej nie będzie już tych spotkań - mszy ?
    Najmłodsza uczestniczka skończyła w tym roku 81 lat a przybyłych więźniarek było 17 osób.

    Za rok nie ma oficjalnego spotkania - która z Pań będzie mogła przyjechać, z pewnością to zrobi.

    Będzie za to odprawiona msza święta, niezależnie od liczby przybyłych na pielgrzymkę byłych więźniarek - co już pisałem w napisach końcowych podcastu.

  10. #30
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    piotrusb tym bardziej biorąc pod uwage twój wiek jestem pod dużym wrażeniem wrażliwości
    tak jak piszą przedmówcy możnaby było dopracować dzieło Mnie nie drażni ilość ujęć, raczej drażni mnie to że nie do końca fotografie mogłyby może być troszkę inaczej poukładane pod opowieść snutą przez te Panie. Myślę, że napewno znasz Mediastorm...tam jest dużo do podejrzenia. Zdjęcia są świetnie dobrane do narracji.
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •