Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [TSpoon] nocą człowiek się nudzi

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    15

    Domyślnie [TSpoon] nocą człowiek się nudzi

    Witam,

    kilka zdjęć z nocnych wędrówek

    1.
    2.
    3.

    wszelkie uwagi mile widziane.
    tak czy siak analogowy świat... + szczoteczka do zębów USM

  2. #2
    podstawe
    Guest

    Domyślnie

    Ostatnie mi się podoba, ładne kolory i kompozycja. Dwa pierwsze mniej, bo są krzywe mimo starań wyrównania linii do prawej krawędzi). Jeszcze do ostatniego: wykluczułbym poza kadr ten mały kawałek czegoś tam na samym dole, w lewym rogu.

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez podstawe Zobacz posta
    Ostatnie mi się podoba, ładne kolory i kompozycja. Dwa pierwsze mniej, bo są krzywe mimo starań wyrównania linii do prawej krawędzi). Jeszcze do ostatniego: wykluczułbym poza kadr ten mały kawałek czegoś tam na samym dole, w lewym rogu.
    Tego kawałka nie zauważyłem (koniec elewacji), przekadruję, dzięki.
    Kolory zawdzięczam lampom (kwarcowym, halogenowym?) i filmowi który tak zarejestrował to światło.
    co do krzywizn, ciągle z tym walczę... czasem się udaje a czasem nie ...
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    nie jest to zdjęcie nocne, ale moim zdaniem ciekawe
    4.
    Ostatnio edytowane przez TSpoon ; 18-08-2008 o 10:12 Powód: Automerged Doublepost
    tak czy siak analogowy świat... + szczoteczka do zębów USM

  4. #4
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    co do krzywizn to...jeśli zawodzi Cię oko podczas fotografowania to zawsze pozostaje jeszcze Lightroom albo DxO Pro albo stary, poczciwy PS Mnie się podobają Natomiast co do 4....hmmm... powiem tak...rozumiem chęć zrobienia zdjęcia...natomiast efekt nie zadowala...też tak, niestety, mam... jest COŚ, ale ująć to tak jak się to widzi jest trudno.... rada:...zrobić 186 różnych ujęć tego miejsca i wybrać najlepsze)))

  5. #5
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adso Zobacz posta
    co do krzywizn to...jeśli zawodzi Cię oko podczas fotografowania to zawsze pozostaje jeszcze Lightroom albo DxO Pro albo stary, poczciwy PS Mnie się podobają Natomiast co do 4....hmmm... powiem tak...rozumiem chęć zrobienia zdjęcia...natomiast efekt nie zadowala...też tak, niestety, mam... jest COŚ, ale ująć to tak jak się to widzi jest trudno.... rada:...zrobić 186 różnych ujęć tego miejsca i wybrać najlepsze)))
    co do krzywizn, zakupiłem matówkę do architektury i czuję, że teraz będzie lepiej, muszę wywołać filmy i zobaczymy.
    co do 4 a mnie się wydawało, że właśnie najlepsze wybrałem muszę jeszcze nad sobą popracować widzę, dzięki za krytykę
    tak czy siak analogowy świat... + szczoteczka do zębów USM

  6. #6
    Początki nałogu Awatar Troyan
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    317

    Domyślnie

    4-ka fajna jest kompozycyjnie ale umiera z powodu braku swiatła, nie wiem czy w tym miejscu są ku temau warunki ale widzę tą fotkę zrobioną wczesnym rankiem kiedy pormienie słońca biją równolegle do muru i wydobywają soczystą zieleń z kroplami rosy na oknie

  7. #7
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    18

    Domyślnie

    "nocą człowiek się nudzi " i robi ciekawe fotki ... zwłaszcza 4 (chyba jednak nie nocą) .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •