Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Fotografia miesiąca - lipiec - głosujemy!

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 155

    Domyślnie

    Dzieki wszystkim za dobra zabawe
    Cytat Zamieszczone przez ewa_olsztyn Zobacz posta
    Sniper! Gratulacje! Udało Ci się wywołać u mnie lęk wysokości tym zdjęciem. Do szczęścia zabrakło mi jakiegoś magicznego światła..
    Bylem tam (a raczej bylismy razem z kolega) o wschodzie slonca, ale udalo mi sie zrobic moze 5 zdjec i przyszly chmury, wiec magicznego swiatla zabraklo.
    Za niedlugo wrzuce na forum wiecej zdjec z tamtego miejsca, i jeszcze kilku innych Duzo tego mam
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

  2. #12

    Domyślnie

    Sniper gratulacje. Przedewszystkim musiały z tamtąd być inne ciekawe widoczki. Fajnie oddana przestrzeń ale jak dla mnie za dużo niebieskiego w tle. Czy robiąc to zdjęcie również stałeś w podobnym miejscu jak uwieczniona postać??

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 155

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez seja Zobacz posta
    Sniper gratulacje. Przedewszystkim musiały z tamtąd być inne ciekawe widoczki. Fajnie oddana przestrzeń ale jak dla mnie za dużo niebieskiego w tle. Czy robiąc to zdjęcie również stałeś w podobnym miejscu jak uwieczniona postać??
    Stalem nad przepascia (czy raczej siedzialem na krawedzi), ale w porownaniu z tym co widac na zdjeciu, to bylo nic
    Wiem ze za duzo niebieskiego, fotke mialem mozliwosc obrobic w bibliotece na monitorze ktory potrafil cuda wyswietlic, wiec jakosc jest nie taka, jakbym chcial. Jak bede za niedlugo pokazywal zdjecia, to to sie doczeka lepszej obrobki
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

  4. #14
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Gratuluje. Bardzo dobre zdjecie
    Na świat spoglądam przez armatę...


  5. #15
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    "Lipcowy" zwycięzco. Dlaczego tak niefortunnie skadrowane zdjęcie ? Centralnie. Osobiście wolałbym więcej zobaczyć widoku po prawej stronie a mniej z lewej. Wijąca się rzeka (jak mniemam) "wciągała" by w kadr.

    Pozdrawiam
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar sniper88
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 155

    Domyślnie

    Niefortunnie, bo zaraz na lewo zaczynaly sie skalki i glazy, ktore by ktos uznal za nieciekawe i w dodatku uciete*. Nie przesowalem kadru w prawo, zeby pokazac jak bardzo ten fragment odstaje od 'zbocza', i wyszlo tak ze jest centralnie

    *Ale mam jeszcze zdjecia szeroko skadrowane, gdzie widac calosc, lacznie z jeziorem (to nie rzeka) i calym zboczem po lewej

    PS. Ale musze przyznac, ze dalo sie tam zrobic lepsze zdjecia, niz to, tutaj zaprezentowane Tyle ze jak wybieralem wlasnie to, to bylem na tyle ograniczony w dostepie do kompa, ze nie moglem przejzec wiecej niz kilku zdjec na raz, i z tych ktore wtedy przegladalem to wydalo mi sie najlepsze Na szczescie w domu wypatrzylem jeszcze kilkanascie innych
    Ostatnio edytowane przez sniper88 ; 04-09-2008 o 16:15
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

  7. #17
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Rozumiem . Jednak pozory mylą a wyobraźnia działa . Ja tam widziałem (widziałbym) rzekę a jest jezioro . Trudno z jeziora zrobić rzekę . I po raz kolejny się przekonuję: jednym z najważniejszych etapów to wybór właściwego zdjęcia. Chętnie obejrzę inne z tej wyprawy.

    Gratuluję i pozdrawiam .
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •