Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [kieza] Allegro Power - Wrocław

  1. #1

    Domyślnie [kieza] Allegro Power - Wrocław

    Strasznie słaba impreza - długa a atrakcji 5 min co 30 min - co do zdjęc to podobno w Warszawie można było wszystkim podchodzic do samochodów - i chyba za mocno się porysowały bo we wrocławiu już oglądaliśmy je z daleka i niestety nie mogłem postrzelac detali i silniczków (na co miałem ochote wybierając się tam). W zamian kilka reporterskich fotek z mojego 2h pobytu - zapraszam do oglądanie i krytyki

    1. Ferrari przy dohamowaniu do zakrętu - poezja pisana zderzakiem po ziemi


    2. Dalszy ciąg pierwszego ujęcia tylko rozkręcony słoik ;]


    3. Jakbym miał taki garaż, to przeniósłbym tam łóżko


    4. Na szczęście kartingi szalały non-stop - także można było panoramowanie pocwiczyc


    5. Zdarzały się też kartingowe kraksy


    6. Tesco tunning na głowie - czemu nie ...


    7. Miss imprezy - czarna lamba


    8. ...


    Ładnych dziewczyn ani gwiazdeczek nie spotkałem - może za krótko byłem.
    Ostatnio edytowane przez kieza ; 10-08-2008 o 22:49
    EOS 40D, 17-85 IS USM, SIGMA APO 70-300 M, 50 1,8, 580 EX II, Manfrotto 804RC2

    ZEBRA FOTO TEAM

  2. #2

    Domyślnie

    do bani foty - schowaj się gościu z takimi umiejętnościami - żenada po prostu ... lepsze robie sto razy
    EOS 40D, 17-85 IS USM, SIGMA APO 70-300 M, 50 1,8, 580 EX II, Manfrotto 804RC2

    ZEBRA FOTO TEAM

  3. #3
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    36
    Posty
    152

    Domyślnie

    W Warszawie też samochody można było oglądać z kilku metrów. Tylko zwycięzcy konkursów mieli wstęp "za barierki".
    Canon EOS 50D + 28-135mm f/3.5-5.6 IS USM + 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM + 50mm f/1.8 + 580EX II

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    122

    Domyślnie

    W Gdyni także niewypał bo nasz kochany prezydent Gdyni zabronił zamknięcia drogi .. przez co auta praktycznie cały czas stały ;/ . W Gdańsku niby było lepiej bo na lotnisku , ale strasznie lało więc nici z fotek .
    EOS 40D + Grip + T10-17 fisheye + C50 f1.8 + 5000AF x2 + compudaypack + Macbook Pro

  5. #5
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    684

    Domyślnie

    Kieza, radzę się pilnować i w razie czego lecieć do psychologa! Nieleczona schizofremia może być niebezpieczna

    A jeśli pytasz o fotki, to są 'takie se', ani dobre, ani złe, nie ma po prostu specjalnie co komentować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •