Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: [dr11] Detal/Technika

  1. #1
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    127.0.0.1
    Posty
    1 143

    Domyślnie [dr11] Detal/Technika

    Ot, taka próba z dziwnym obiektem, jeszcze dziwniej oświetlonym. Krytyka i sugestie mile widziane
    Ostatnio edytowane przez dr11 ; 25-11-2009 o 16:03

  2. #2
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    noo dziwne przydaloby sie może trochę wiecej ostrosci bo nie widac faktury tego jezowca tylko po prostu rozne kołeczka
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    127.0.0.1
    Posty
    1 143

    Domyślnie

    Paenka, rozumiem, że masz na myśli większą głębię ostrości? Ale poza kółeczkami i wypustkami ten szkielet nic więcej ciekawego nie ma do pokazania
    .

  4. #4
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Mi się bardzo podoba! Ładna faktura - człowiek nie jest w stanie stworzyć takich pięknych rzeczy jak Matka Natura - i ładnie tę fakturę skomponowałeś.

  5. #5
    Dopiero zaczyna Awatar hroopek
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    34

    Domyślnie ...

    trudno mi coś powiedzieć bo nie rozumiem tego co oglądam... o jaką krytyke pytasz?
    Duża Puszka Canon i wszystkie niezbędne klamoty...hmmm i kiedys miałem Trabanta...sedan...

  6. #6
    Bywalec Awatar jedrucha
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Warszawka
    Wiek
    42
    Posty
    110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hroopek Zobacz posta
    trudno mi coś powiedzieć bo nie rozumiem tego co oglądam... o jaką krytyke pytasz?
    Chodzi o pokazanie już-martwej natury. Chyba. Bardzo ciekawe zdjęcia Jedyne zastrzeżenie mam do jasnego kółka w otworze w 1 zdjęciu - trochę odciąga uwagę (wyszło w mocnym punkcie).
    Jędrek

    BYKOM-STOP

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    127.0.0.1
    Posty
    1 143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hroopek Zobacz posta
    trudno mi coś powiedzieć bo nie rozumiem tego co oglądam... o jaką krytyke pytasz?
    Ja tez tego nie rozumialem jak ogladalem ze standardowego punktu widzenia. Ale wlasnie takie podejscie do ksztaltu, formy i swiatla pozwolilo cos wydobyc z tej martwej, wapiennej kulki.
    Krytyka? Opinie osob doswiadczonych/bardziej spostrzegawczych/bardziej pomyslowych ode mnie. Czy kadr jest w miare, czy moze nie oswietlac tylko od wewnatrz ale doswietlic od zewnatrz - jednak tracac mocny kontrast. Pare sugestii juz zauwazylem i postaram sie je miec na uwadze gdy bede chcial pokazac cos podobnego w przyszlosci. Dzieki
    .

  8. #8
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    dr11 chodzi mi o to, ze wydaje mi sie ( z tego co pamietam), ze jeżowiec jest chropowaty i ma te wypustki wypukle a tutaj wyszlu plasko jakby to byly dziurki a nie wypustki.
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  9. #9
    Coś już napisał Awatar 3SA
    Dołączył
    May 2006
    Wiek
    46
    Posty
    64

    Domyślnie

    Fajna seria, dr11. Mi się podoba ta abstrakcja - nie od razu wiadomo co to jest, pobudza wyobraźnię na maksa.

    #1. wygląda jakby małe świecące robaczki schodziły w dół jaskini (patrząc od wewn.)

    #2. & #3. wyglądają jak korona wysadzana diamentami i szafirami

    Przyroda jest najlepszym designerem na świecie, a ludzie tylko powielają i kompilują to co zobaczyli gdzieś, kiedyś...

    Pzdr
    ...

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    127.0.0.1
    Posty
    1 143

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paenka Zobacz posta
    dr11 chodzi mi o to, ze wydaje mi sie ( z tego co pamietam), ze jeżowiec jest chropowaty i ma te wypustki wypukle a tutaj wyszlu plasko jakby to byly dziurki a nie wypustki.
    Zaiste, szkielet jezowca sklada sie z plytek zrosnietych ze soba w kulke. Na nich sa otworki (tutaj biale) i wypustki (czarne). Z racji tego ze oswietlenie bylo od wewnatrz, tak wlasnie to wyszlo. Wlasnie dlatego mysle, zeby sprobowac dodac swiatla z wierzchu, moze lepiej to bedzie wygladac...

    Cytat Zamieszczone przez 3SA Zobacz posta
    ...Przyroda jest najlepszym designerem na świecie, a ludzie tylko powielają i kompilują to co zobaczyli gdzieś, kiedyś...
    True, true
    .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •