Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [pawelbara] Allegro Power (GDYNIA)

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Gdynia/Osiek
    Posty
    41

    Domyślnie [pawelbara] Allegro Power (GDYNIA)

    Witam!

    Kilka słów na wstępie... To mój pierwszy post na tym forum, od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem Canona 30D. Dopiero się go uczę, stąd różne błędy i niedociągnięcia z mojej strony, przepraszam za nie... Co do samej imprezy, strasznie dużo rzeczy na nie. Pogoda na nie, albo padało albo było pochmurno. Nie było żadnych dodatkowych atrakcji tak jak to miało miejsce w innych miastach. Nie było żadnego dostępu do samochodów, no chyba, że dla zwycięzców konkursów. Z tego co czytałem do była także mniejsza ilość samochodów... No cóż zdarza się. Pomimo wszystkiego złego starałem się coś sensownego stworzyć. Oto efekty mojej pracy:

    1. Najpierw było samochody (co prawda oddzielone ogrodzeniem ale zawsze):


    2. Potem zaczęła się rywalizacja, zarówno młodzi jak i starsi walczyli:


    3. Zwierzęta także walczyły:


    4. A Panie przyglądały się i skrupulatnie zapisywały wyniki:


    5. Po to by zwycięzcy mogli wygrać przejażdżkę:


    Mam nadzieję, że zdjęcia się chociaż trochę spodobają. Z góry dziękuję za wskazówki i porady.

  2. #2

    Domyślnie

    Na 1 mogłeś zaczekać aż kolega w pomarańczowym wyjdzie z kadru, prawa strona 2 zdjęcia za ciemna a lewa jakby nie ostra, dziewczyna w pomarańczowym ma przepaloną czapeczkę i czerwone autko na dole tez wydaje się dość mocno przepalone
    Tak na moje amatorskie oko mogło być sporo lepiej
    Pozdrawiam
    C7D+C400D|C24-70 f/2.8 |C70-200 f/2.8| inne drobiazgi
    Moja (pseudo) galeria
    Blog sportowy: www.leszeks-photography.blogspot.com

  3. #3
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Jedno czym muszę bardzo pogardzić to odbicie lustrzane zdjęcia 1b. Takich rzeczy w reporterce się nie robi. A jak się robi, to z dbałością o pozostawienie napisów w ich pierwotnym wyglądzie

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar wojkij
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Meksyk Europy
    Wiek
    35
    Posty
    1 915

    Domyślnie

    Same bledy, od niedoswietlen po przepalenia, nieciekawe kompozycje itd. Sorry ale do pokazywania na forach to sie nie nadaje

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •