Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: [podstawe] Szarości z odrobiną czerwonego

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewa_olsztyn Zobacz posta
    Adam! Ja bardzo lubię odbicia w wodzie i już trochę napstrykałam trzcinek i takich tam.. Ale wiesz co? Tego rodzaju zdjęciom kolor raczej pomaga niż szkodzi, poróbuj w pieknym świetle, z ciekawym niebem odbijającym się w wodzie, o zachodzie na przykład woda pod pewnym kątem daje się sfotografować jak płynne złoto, co jest szczególnie efektowne, gdy niebo jest czyste i powiewa delikatna bryza tworząc falki - powstają niebiesko-złote faktury.. W każdym razie coś, co można stworzyć ołówkiem w szkicowniku w 30 sekund - nie zachwyci jako fotografia..
    dlaczego podpowiadasz autorowi żeby dołączył do większości fotografów robiących standardy - niech dalej idzie swoją bardzo ciekawą i rozwojową drogą artystycznej fotografi,

    i nie uogólniaj że nie zachwyci - ciebie nie zachwyciła - ja natomiast zatrzymałem się i zastanowiłem dłużej nad tymi zdjęciami niż nad niejednym wypacykowanym hdr-kiem znad jeziora, nie można sprowadzac fotografii do pojęcia ładne - wole ciekawe
    EOS 40D, 17-85 IS USM, SIGMA APO 70-300 M, 50 1,8, 580 EX II, Manfrotto 804RC2

    ZEBRA FOTO TEAM

  2. #22
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    64

    Domyślnie

    bardzo ciekawy minimalizm..lubię minimalizm dobrze jest
    d.es
    onedayone - jeden dzień-jedno zdjęcie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •