Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [sylwester Samluk] Nie brakuje na imprezach

  1. #1
    Początki nałogu Awatar sylwester Samluk
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    316

    Domyślnie [sylwester Samluk] Nie brakuje na imprezach

    Witam

    Jak wam się podoba?

    |5D Mark I| |50D+BG-E2N| |400D+BG-E3| |Sigma 10-20mm f/4-5,6 EX DC HSM| |Canon EF 28mm f/1.8| |Canon EF 85mm f/1.8|
    |Canon EF 70-200mm f/4 L USM| |Canon Speedlite 430 EX II|Knight TR-332 E-TTL Trigger

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    33
    Posty
    574

    Domyślnie

    trochę brudny ten stolik i chyba lekko poziomu nie trzyma ten kieliszek.
    350D

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    3city
    Wiek
    39
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    dlaczego w kielonku są resztki wody, a nie wódki (bynajmniej moja nie zostawia takich kropel - albo mam dziwną wódkę, albo dziwne kieliszki )?
    Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...

  4. #4
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Hmm.. co poeta chciał przez to powiedzieć?
    Kieliszek, wyraz tęsknoty? Kadr leci w lewo, statyw też pił??

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robgr85 Zobacz posta
    dlaczego w kielonku są resztki wody, a nie wódki (przynajmniej moja nie zostawia takich kropel - albo mam dziwną wódkę, albo dziwne kieliszki )?
    Jak dobrze zmrozisz wódkę, to na kieliszku zostaje skraplający się szron. A fotka, w sumie ot, taka sobie. Nie zwróciłbym na nią uwagi w tłumie.
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  6. #6
    Początki nałogu Awatar sylwester Samluk
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    316

    Domyślnie

    Tego zdjęcia nie robiłem ze statywu A pijany też nie byłem, ale skoro leci w prawo - no cóż musze potrenować.

    "Kolaj" mówisz "A fotka, w sumie ot, taka sobie. Nie zwróciłbym na nią uwagi w tłumie" - pewnie jak jesteś profesjonalistą do tego bawsz się w PS to oczwiście, że to wydaje sie nudne. Jednak są ludzie, którym akurat to zdjęcie przypadło gustu i też robią zdjęcia ale amatorsko.

    Pozdrawiam

    Sylwek
    |5D Mark I| |50D+BG-E2N| |400D+BG-E3| |Sigma 10-20mm f/4-5,6 EX DC HSM| |Canon EF 28mm f/1.8| |Canon EF 85mm f/1.8|
    |Canon EF 70-200mm f/4 L USM| |Canon Speedlite 430 EX II|Knight TR-332 E-TTL Trigger

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylwester Samluk Zobacz posta
    "Kolaj" mówisz "A fotka, w sumie ot, taka sobie. Nie zwróciłbym na nią uwagi w tłumie" - pewnie jak jesteś profesjonalistą do tego bawsz się w PS to oczwiście, że to wydaje sie nudne. Jednak są ludzie, którym akurat to zdjęcie przypadło gustu i też robią zdjęcia ale amatorsko.
    Jestem amatorem, zresztą to nie ma nic do rzeczy. Oceniam z pozycji oglądacza a nie fotografa. Tak, jak np. obrazy czy filmy, choć nie jestem malarzem ani reżyserem. Nie wnikam w warsztat i nie interesuje mnie, czy i w jakim stopniu używałeś PS. Z pewnością są osoby, którym ta fotka się bardziej podoba, to przecież wyłącznie kwestia gustu.

    Dla równowagi powiem, że nie dostrzegam aby jakoś strasznie się waliła w którąś stronę. Może inaczej. Dostrzegam ale tylko dlatego, że ktoś zwrócił na to uwagę. Sam bym nie zauważył.

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez Kolaj ; 31-07-2008 o 20:47
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  8. #8
    Początki nałogu Awatar sylwester Samluk
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    316

    Domyślnie

    Dziękuje "Kolaj" za każde słowo krytyki, które jest dla mnie bardzo cenne - w końcu każdy się uczy.

    bardzo się cieszę, że ktoś się wypowiedział o tym zdjęciu.

    Pozrawiam serdecznie i bedę dzięczny Wszystkim za każde słowo w sprawie moich zdjęć.

    Pozdrawiam

    Sylwek
    |5D Mark I| |50D+BG-E2N| |400D+BG-E3| |Sigma 10-20mm f/4-5,6 EX DC HSM| |Canon EF 28mm f/1.8| |Canon EF 85mm f/1.8|
    |Canon EF 70-200mm f/4 L USM| |Canon Speedlite 430 EX II|Knight TR-332 E-TTL Trigger

  9. #9
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jan 2009
    Wiek
    33
    Posty
    52

    Domyślnie

    Oj tego nie brakuje ;p A co do kadru to niezły

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •