Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: [crasch] Moja pierwsza "sesja":-)

  1. #1
    crasch
    Guest

    Domyślnie [crasch] Moja pierwsza "sesja":-)

    Jestem tu nowy więc wypadało by się przywitać A więc Witam Wszystkich:grin: Długo się zastanawiałem czy pokazywać do "publicznej wiadomości" moje fotki bo wiem że są jeszcze bardzo słabe, ale po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku że jak ktoś mi porządnie nie wytknie błędów które robie to się nie nauczę Dlatego bardzo proszę o ocenę i konstruktywną krytykę. Ps. Jak będzie coś dobrze to proszę się nie wachac, pochwałę też z chęcią przyjmę


    1.



    2.



    3.



    4.



    5.
    Ostatnio edytowane przez gwozdzt ; 30-07-2008 o 09:11 Powód: thumbnail -> image

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    33
    Posty
    574

    Domyślnie

    nie wklejaj miniaturek, tylko duże zdjęcia
    350D

  3. #3
    crasch
    Guest

    Domyślnie

    mój błąd;-) Jeszcze jak Byś mógł mi na marginesie wytłumaczyć jak to zrobić to bym to poprawił

  4. #4
    Coś już napisał Awatar sj_sj
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Mazowsze
    Posty
    70

    Domyślnie re

    napisz sprzęt
    350 d widać a szkło?

  5. #5
    crasch
    Guest

    Domyślnie

    Canon 350D a szkiełko tylko kitowe 18-55mm f3,5-5,6 :-/

  6. #6
    Uzależniony Awatar tomdz
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    44
    Posty
    637

    Domyślnie

    Coś zwaliłeś z obróbką. Zwłaszcza na 1. to widać na policzku i skroni modelki.
    Body, stałki, zoomik

  7. #7
    Bywalec Awatar gzak
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Warszawa - Sandomierz
    Wiek
    50
    Posty
    239

    Domyślnie

    Fotki ogólnie całkiem, całkiem, lecz moim skromnym zdaniem miny i pozy (poza trzecim zdjęciem) niekoniecznie najkorzystniejsze dla modelki. Poza tym chyba troszkę przekombinowane i przez to nienaturalne. Trzecie IMHO najlepsze...
    Grzechu
    http://www.gzak.net - Ostatnie galerie: Warszawa 2007 , USA 2007 cz. 3 , Toskania 2011
    Żelastwo: 5d, 24 2.8, 85 1.8, 70-200 F4, 28-75 2.8, 21M, 190CLB, 420EX, 580EX, E-PL3

  8. #8
    Coś już napisał Awatar s..
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    46
    Posty
    99

    Domyślnie

    1 i 3 w miare OK, na 2,5 i 6 IMHO za duza glebia osrtosci - mogloby byc mniej.
    Drobna uwago do zdjecia nr. 1, troche przypadkowo obcieta glowa - do poprawy przez kadrowanie. Ogolnia uwaga do wszystkich zdjec oczywiscie IMHO :P, za duzo przestrzeni na gorze - nie boj sie postprocesu, a kadrowanie jest jedna z podstawowych czynnosci, bo w tej chwili wydaje mi sie, ze ciezar kadru jakos nie rownomiernie sie rozklada.
    2 puszki, pare sloikow i obgryzione jablko do pracy
    moje wypociny, moje studio - "trzy sześć studio", fotograf na ślub - wrocław

  9. #9
    crasch
    Guest

    Domyślnie

    Dziękuje za wszystkie opinie i podpowiedzi. Na pewno się do nich zastosuje:-) Ktoś ma jeszcze jakieś uwagi?:-)

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crasch Zobacz posta
    Jeszcze jak Byś mógł mi na marginesie wytłumaczyć jak to zrobić to bym to poprawił
    Nie poprawiłbyś, bo edit timeout :-)

    Poprawiłem, a na przyszłość kopiuj z imageshack ""direct link" a nie "thumbnail for forum".
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •