Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [olszewski] od lewej do prawej - historii przebieg

  1. #11
    Uzależniony
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esteper Zobacz posta
    Wiesz jaki problem mają te zdjęcia ?
    Gdybyś nie napisał, że to ulica Nalewki, tory z początku XX wieku, to nikt by o tym nie wiedział. Zaprezentowałeś dwa zdjęcia fragmentów torów, które nic nie mówią, jeśli jest to historia, to niech sama o sobie opowiada, bez zbędnego komentarza.
    Podejdź ponownie do tego tematu, tylko zrób go tak, żeby sam o sobie opowiadał.
    Tyle z mojej strony.
    A myślisz, że ma to odniesienie jakieś do zdjęcia? Równie dobrze, może to być Skrzyżowanie ul. Ząbkowskiej z ul. Kijowską. Raczej bym szukał w kwestii tytuł&zdjęcie.
    Ostatnio edytowane przez Olszewski ; 20-09-2008 o 14:03
    40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
    Ktoś naruszył Twoje prawa?

  2. #12
    Uzależniony Awatar esteper
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Vava
    Wiek
    36
    Posty
    635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olszewski Zobacz posta
    A myślisz, że ma to odniesienie jakieś do zdjęcia? Równie dobrze, może to być Skrzyżowanie ul. Ząbkowskiej z ul. Kijowską. Raczej bym szukał w kwestii tytuł&zdjęcie.
    Wiesz, moim zdaniem, jeśli tłumaczysz co przedstawiłeś na zdjęciu/zdjęciach, no to ma to znaczenie i odnosi się do tych zdjęć.
    Jeśli tytuł ma tu pierwszorzędne znaczenie, to też chyba nie bardzo jest trafiony, bo zdjęcie po lewej pokazuje tor prowadzący na wprost, natomiast zdjęcie po prawej łuk który skręca w lewo.
    Może zmień tytuł na "Prosto w lewo i na drzewo", tylko dodaj jeszcze zdjęcie drzewa.
    Tyle ode mnie, bo widzę*że nie zrozumiałeś tego co do Ciebie napisałem.
    5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

    "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

  3. #13
    Uzależniony
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Umieściłem podpis, bo mam taki zwyczaj. Tak jak Ty piszesz piszesz pod fotografiami, z którego rajdu, tak samo ja pisze z którego miejsca. Tytuł jest trafiony.
    Pozdrawiam,
    40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
    Ktoś naruszył Twoje prawa?

  4. #14
    Uzależniony Awatar Biperek
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Augustów
    Wiek
    55
    Posty
    593

    Domyślnie

    Czy nie zbyt duża utrata szczegółów w lewym na górze? To chyba nie tylko GO, ale nieco przepalone. To prawe - z równomiernie oświetlonym brukiem chyba lepiej się ogląda. To oczywiście tylko moje zdanie, autor może zrobił to celowo.
    Pozdrawiam
    Marek/Biperek

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •