Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: [olszewski] od lewej do prawej - historii przebieg

  1. #1
    Uzależniony
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie [olszewski] od lewej do prawej - historii przebieg

    Zabytkowy fragment ul. Nalewki (dziś ul. Bohaterów Getta) wraz z torami tramwajowymi z początku XX wieku
    Ostatnio edytowane przez Olszewski ; 13-07-2008 o 12:16
    40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
    Ktoś naruszył Twoje prawa?

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Zero komentarzy? Aż tak źle?
    40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
    Ktoś naruszył Twoje prawa?

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie sie podobaja, samo to ze przedstawiaja cos co niedlugo moze calkiem zniknac.
    Ale nic sie niemartw, jeszcze jest wczesnie. Jeszcze kilka godzin i prawdziwi wyjadacze, zaczna wlaczac swoje pecety;-)
    C-40D + C-BG E2N + C-EF50 f1.4 + C-EFS17-55 f2.8 IS USM + C-EF24-105 f4L IS USM + C-EF70-200 f2.8L IS USM + Speedlite 430EX+580EX + 2xSanDisk-III 4gb + Lowe Pro Mini Trekker Classic (w planie: EF 16-35 II f2.8L)

  4. #4
    Uzależniony
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez schuvi Zobacz posta
    Mnie sie podobaja, samo to ze przedstawiaja cos co niedlugo moze calkiem zniknac.
    Ale nic sie niemartw, jeszcze jest wczesnie. Jeszcze kilka godzin i prawdziwi wyjadacze, zaczna wlaczac swoje pecety;-)
    To chyba jest zabytek, więc nie nie zniknie Chociaż przy dzisiejszej administracji...

    Temat był założony miesiąc temu
    40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
    Ktoś naruszył Twoje prawa?

  5. #5
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Hmm mam wrazenie, ze jednak takie tory moga swietnie wygladac, ale jako czesc jakiejs wiekszej calosci lub jako tlo.. Nawet ze swoja historia i dobrym ujeciem nie ciesza jakos oka.. Takie moje zdanie..
    Na świat spoglądam przez armatę...


  6. #6
    Awatar filippoz
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Poznań, Kiedyś Edinburgh
    Wiek
    42
    Posty
    5

    Domyślnie

    podoba mi się, ale fajniej by było jakby na obu zdjęciach ostrość była na tej samej wysokości, wtedy te 2 zdjęcia by tworzyły super całość, taka moja prywatna opinia
    Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today! - by James Dean
    www.filipkrawczyk.pl
    www.OpenPhotography.pl :rolleyes:

  7. #7
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Jeśli któraś szyna przecinała by kadr z lewej do prawej (bez zakrętu ) było by znacznie lepiej i tytuł by pasował. A tak "Prawy do lewego..." bardziej . Prawa fotka bardziej przypadła mi do gustu. Inaczej wykorzystał bym tą krzywiznę.
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  8. #8
    Uzależniony
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    782

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DonBolano Zobacz posta
    Hmm mam wrazenie, ze jednak takie tory moga swietnie wygladac, ale jako czesc jakiejs wiekszej calosci lub jako tlo.. Nawet ze swoja historia i dobrym ujeciem nie ciesza jakos oka.. Takie moje zdanie..
    Dziękuje

    Cytat Zamieszczone przez filippoz Zobacz posta
    podoba mi się, ale fajniej by było jakby na obu zdjęciach ostrość była na tej samej wysokości, wtedy te 2 zdjęcia by tworzyły super całość, taka moja prywatna opinia
    Ostrość jest w tym samym miejscu (tak mniej więcej), jednak różnica polega na głębi ostrości.

    Cytat Zamieszczone przez BuRton Zobacz posta
    Jeśli któraś szyna przecinała by kadr z lewej do prawej (bez zakrętu ) było by znacznie lepiej i tytuł by pasował. A tak "Prawy do lewego..." bardziej . Prawa fotka bardziej przypadła mi do gustu. Inaczej wykorzystał bym tą krzywiznę.
    Tytuł to nie koniecznie to, co widzimy na zdjęciu
    40D/BG-E2N | 17-40/4.0 L | 85/1.8 USM | 430 EX |
    Ktoś naruszył Twoje prawa?

  9. #9
    Uzależniony Awatar esteper
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Vava
    Wiek
    36
    Posty
    635

    Domyślnie

    Wiesz jaki problem mają te zdjęcia ?
    Gdybyś nie napisał, że to ulica Nalewki, tory z początku XX wieku, to nikt by o tym nie wiedział. Zaprezentowałeś dwa zdjęcia fragmentów torów, które nic nie mówią, jeśli jest to historia, to niech sama o sobie opowiada, bez zbędnego komentarza.
    Podejdź ponownie do tego tematu, tylko zrób go tak, żeby sam o sobie opowiadał.
    Tyle z mojej strony.
    5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

    "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

  10. #10
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esteper Zobacz posta
    Wiesz jaki problem mają te zdjęcia ?
    Gdybyś nie napisał, że to ulica Nalewki, tory z początku XX wieku, to nikt by o tym nie wiedział. Zaprezentowałeś dwa zdjęcia fragmentów torów, które nic nie mówią, jeśli jest to historia, to niech sama o sobie opowiada, bez zbędnego komentarza.
    Podejdź ponownie do tego tematu, tylko zrób go tak, żeby sam o sobie opowiadał.
    Tyle z mojej strony.
    Zgodnie z zasada, ze jedna dobra fotografia zastepuje i 1000 słów?

    Zgadzam sie
    Na świat spoglądam przez armatę...


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •