Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Dane w wizjerze w 350 D

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie Dane w wizjerze w 350 D

    Bawiłem się dzisiaj w sklepie 350 D. I jedno mnie drażniło. Dane w wizjerze , chodziło mi o czas i przesłone widać tylko chwilkę potem to gaśnie. Czy nie da sie tak żeby było je dłużej widać ?

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Da sie dluzej trzymac do polowy wcisniete
    Inaczej nie ma sposobu... Zreszta po co?
    ...

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    Palców braknie do zmiany przesłony. Jeden na migawce drugi na kółku a trzeci na przycisku +/-

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Pszczola
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    53
    Posty
    1 760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kami74
    Palców braknie do zmiany przesłony. Jeden na migawce drugi na kółku a trzeci na przycisku +/-
    No to masz problem - wspolczuje. U mnie jest duzo latwiej. 5 palcow przy kazdej z 2 dloni. ;-)
    EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Jak zmieniasz ustawienia to aparat wyswietla informacje w wizjerze caly czas... Tyle ile bedziesz krecil kolkiem, tyle czasu bedziesz mial pokazane ustawienia. Podobnie sie zachowuje podswietlanie lcd... Dopiero jak nic nie robisz chwile (czas podany w instrukcji) aparat wygasza podswietlanie i info z wizjera.
    Ostatnio edytowane przez KuchateK ; 02-06-2005 o 23:19
    ...

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    Pszczola jak Ty obsługujesz aparat małym palcem to jesteś dla mnie thebeściak. Tak mówisz Kuchatek ??? Wydawało mi się że w czasie przestawiania kółkiem mi gasło i stąd moja irytacja. Ale żona z dziećmi mnie poganiała więc mogło mi się porypać ciutek

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Za wolno przestawiales to Ci zniklo
    Nie boj sie... Po pewnym czasie to sie tam kliki odruchowo dobiera i trafia bez patrzenia
    ...

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KuchateK
    Duze, czarne i ciezkie... i nie umie tym robic zdjec (jak kazdym innym)
    Cytat Zamieszczone przez mmsza
    Ta... cfaniak...
    Robienie dobrych zdjec (jak zapewne wiesz) nie ogranicza sie tylko do dobrania parametrow tak aby poprawnie naswietlic i trafic z ostroscia w to co powinno byc ostre... To to malo wazne szczegoly sa w tym wszystkim.*

    * czyt. "kadrowanie mi lezy niewiadomo gdzie i znalezc nie moge "
    ...

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    Dobra to jeszcze jedno pytanko. Ten wskaźniczek "poprawnie" naświetlonego zdjęcia ze skalą -2,1,0,1,2 działa tylko na full manual czy na Av i Tv też ?

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    W kreatywnych trybach automat/polautomat (czyli P, TV, AV) na tej "linijce" masz zaznaczona wartosc korekty jaka wprowadzasz (przycisk +/- plus kolko). Mozna wymusic rozjasnienie/przyciemnienie zdjecia w roznych warunkach... Naprzyklad na snieg trzeba pojechac nieco w prawo (korekta na plus).

    W manualu linijka to swiatlomierz, czyli jak jest z lewej to bedzie ciemno, jak z prawej to bedzie jasno. Przy jakims ustawieniu wkoncu trafisz pewnie na srodek No chyba ze zapomnisz zdjac dekielek
    ...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •