Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: [habakuk] Adam Trzcionka - ślubnoweselnie

  1. #21
    Uzależniony Awatar habakuk
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    45
    Posty
    575

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Proponuję dobry tekst dla początkujących o równowadze kadru
    http://www.e-cyfrowe.pl/rownowaga-na...z-i-r-726.html
    oraz kompozycji po przekątnej, którą tak usilnie niektórzy próbują zrobić na każdym zdjęciu przechylając (często bez sensu) kadr:
    http://www.e-cyfrowe.pl/kompozycja-p...nej-r-724.html
    najszczersze, serdeczne dzięki. wiesz jak to jest z początkującymi fotografami, jak ja - brakuje pomysłów i stylu - to człowiek szuka szpanerskich skosów, manierycznych ujęć. być może właśnie dzięki takim radom bardziej doświadczonych fotografów jak ty, znających kanony poprawności w fotografii ślubnej i nie tylko, się z tego wyleczę. pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez habakuk ; 11-07-2008 o 10:54

  2. #22
    Uzależniony Awatar iREM
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Gdansk, Poland, Europe, Earth
    Wiek
    57
    Posty
    951

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez habakuk Zobacz posta
    najszczersze, serdeczne dzięki. wiesz jak to jest z początkującymi fotografami, jak ja - brakuje pomysłów i stylu - to człowiek szuka szpanerskich skosów, manierycznych ujęć. być może właśnie dzięki takim radom bardziej doświadczonych fotografów, znających kanony poprawności w fotografii ślubnej i nie tylko, się w z tego wyleczę. pozdrawiam.
    Ja znalazłem tylko jeden błąd. Czcionka nie pisze się przez TRZ!!! ;-)
    Mam nadzieję, że się nie pogniewasz za ten żart ;-)
    Naprawdę doskonałe zdjęcia, pozwolisz dodać się do ulubionych artystów?
    Wszystko można zrobić lepiej.
    www.irem.pl | 500px | foty.irem.pl

  3. #23
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez habakuk Zobacz posta
    najszczersze, serdeczne dzięki. wiesz jak to jest z początkującymi fotografami, jak ja -
    Nie bierz tego do siebie, choć z pewnością fakt sprzedawania zdjęć nie oznacza że robisz je bezbłędne.
    Moja odpowiedź była do Kaliny. Jeśli chce spierać się mną to bardzo proszę ale z sensem, a nie jakimiś tekstami o "doświetlaniu lampą".

  4. #24
    Uzależniony Awatar habakuk
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    45
    Posty
    575

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Nie bierz tego do siebie, choć z pewnością fakt sprzedawania zdjęć nie oznacza że robisz je bezbłędne.
    Moja odpowiedź była do Kaliny. Jeśli chce spierać się mną to bardzo proszę ale z sensem, a nie jakimiś tekstami o "doświetlaniu lampą".
    zdjęcia skomentowałeś, dziękuję.

    jeśli chcesz się z kimkolwiek spierać, prócz mnie, proszę - opuść ten wątek.

  5. #25
    Początki nałogu Awatar Kalina
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    292

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MMM Zobacz posta
    Nie bierz tego do siebie, choć z pewnością fakt sprzedawania zdjęć nie oznacza że robisz je bezbłędne.
    Moja odpowiedź była do Kaliny.
    No właśnie! Przybij piątkę! Też uważam, że Adam musi się jeszcze duuuużo nauczyć. Foci śluby ledwie rok i już myśli, że wolno mu tyle, co starym wyjadaczom!
    Pkt 8 regulaminu forum

  6. #26

    Domyślnie

    hahahaha. Jak czytam niektóre komentarze na tym forum, to spadam z krzesła i tarzam się*ze śmiechu po podłodze...
    Pozdrowienia Adam
    Pkt 8 regulaminu forum

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie

    no i przewraca się potem takim w głowie i nie wiedzą już sami ile za śluba brać...

    Adaś jesteś wielki... Jakbym miał te choć 189cm wzrostu.... hmm.
    Masz oko to jedno, ale z takiego wysoka to żadna sztuka...
    Obróbka tyż mniam mniam, ale jakbym miał choć taki monitor...hmm

  8. #28
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kalina Zobacz posta
    No właśnie! Przybij piątkę! Też uważam, że Adam musi się jeszcze duuuużo nauczyć. Foci śluby ledwie rok i już myśli, że wolno mu tyle, co starym wyjadaczom!
    Nie wiem kto to są "starzy wyjadacze", i nie wiem też co myśli Adam bo nie jestem wróżką żeby to odgadywać.
    Natomiast brak jakichkolwiek merytorycznych argumentów z Twojej strony w odniesieniu do mojej krytyki świadczy tylko o tym że krytyka Ci się nie podoba ale nie masz nic konkretnego do powiedzenia aby ją podważyć. I jeśli ja mam pisać o kadrze i kompozycji a Ty o "doświetlaniu lampą" i "starych wyjadaczach" to może od razu sobie darujmy. I tyle.

    Adam, przepraszam za OT. Jak już pisałem wcześniej, Twoje zdjęcia mi się podobają, chętnie zajrzę tu za jakiś czas obejrzeć następne.

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie

    Piekny materiał. Żeby jednak nie było samych pochwał: na zdjęciu 3 śrokowym ręka kosmetyczki nagle wyrasta znikąd, a zdjęcie 4 prawe - ojciec panny młodej (tak przypuszczam) odgarnuje jej włosy z straszna zawziętością jakby miał ją zaraz udusić (jak dla mnie ze względu na sytuację zdjęcie rewelacyjne ,ale chyba bym go nie dał do albumu młodym). Ogólnie, co tu duzo pisać, uwagi moje, czy to innych uzytkowników mogą jedynie dodać lekkiej pikanteri żeby było zabawniej w wątku, ale nic ponadto. Twoja fotografia ślubna jest na bardzo wysokim poziomie i większość może się tylko uczyć
    Miłego dnia
    moja www

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    4 prawe - ojciec panny młodej (tak przypuszczam) odgarnuje jej włosy z straszna zawziętością jakby miał ją zaraz udusić
    zapina jej ślubny medalik na szyi. Taki ważny element stroju Panny młodej.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •