Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60

Wątek: [abcdariusz] - Ptoki

  1. #11
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Wiesz, konstruktywna krytyka to poważna umiejętność, nie wymagaj za dużo.
    "Ryjkowce love" byłoby fajne, gdybyś kochankom dał trochę więcej miejsca do oddychania i gdyby nie ten trzeci, który się wdziera od góry
    Pracuj nad ostrością obiektów.

  2. #12

    Domyślnie

    Co do ostrości w makro .
    W takiej fotografii głębia ostrości jest szerokości grubego włosa i jest mniejsza od fotografowanego owada o conajmniej 4 - 8 razy i trafić z ostrością tam gdzie się by chciało z ciemnym wizjerem i poruszającym się owadem jest naprawdę jazdą bez trzymanki i to tygryski lubią najbardziej :razz: , no chyba ze wyciągnie się pięknego owada z lodówki do namiotu bezcieniowego z klimatyzacją i można sobie poszaleć .
    Pozdrawiam .
    abcdariusz.

  3. #13
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Nie przesadzaj - widziałam jak ludzie robią takie zdjęcia bez lodówki i są to piękne zdjęcia, mogę ci podać linki na priv. Nie odmawiaj umiejętności i uczciwości...

  4. #14
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    no tak...znowu ta techniczna doskonałość...chętnie podyskutowałbym

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewa_olsztyn Zobacz posta
    Nie przesadzaj - widziałam jak ludzie robią takie zdjęcia bez lodówki i są to piękne zdjęcia, mogę ci podać linki na priv. Nie odmawiaj umiejętności i uczciwości...
    To to przepraszam , ja niestety nie miałem przyjemności oglądać innych przy fotografowaniu makro , jestem samołukiem i swoją wiedzę techniczną zdobywam właśnie na takich forach jak Canon Board .

    Nie odmawiaj umiejętności i uczciwości... --- a tego nie rozumiem
    Pozdrawiam
    abcdariusz.

  6. #16
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abcdariusz Zobacz posta
    To to przepraszam , ja niestety nie miałem przyjemności oglądać innych przy fotografowaniu makro , jestem samołukiem i swoją wiedzę techniczną zdobywam właśnie na takich forach jak Canon Board .
    Tak to rozumiem i dlatego uważam, że krytyka może człowiekowi pomóc, chwalenie, a zwłaszcza nieszczere, tylko zatrzymać w rozwoju.

    Nie odmawiaj umiejętności i uczciwości... --- a tego nie rozumiem
    Pozdrawiam
    abcdariusz.
    Chodziło mi o to, że uznałeś iż dobre (ostre) zdjęcie owada może powstać tylko wtedy, gdy się go wyciągnie z lodówki. Takie postępowanie uważam za nieetyczne i wiem, że są ludzie mający już umiejętności robienia doskonałych zdjęć bez uciekania się do tego rodzaju praktyk.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat:
    Chodziło mi o to, że uznałeś iż dobre (ostre) zdjęcie...............

    Nie uważam tak.

  8. #18
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abcdariusz Zobacz posta
    Cytat:
    Chodziło mi o to, że uznałeś iż dobre (ostre) zdjęcie...............

    Nie uważam tak.
    No to dawaj następne

  9. #19
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Poznań
    Posty
    45

    Domyślnie

    Ewo z Olsztyna,

    może pokażesz nam swoje technicznie doskonałe zdjęcia... co Ty na to? Pewnie masz ich setki skoro jesteś na tym punkcie tak "wrażliwa"
    20D + 40D + Canon kit 18-55 + +Canon 10-22 + Canon 70-200 2.8 L IS + Canon 100mm Macro + ruski 50mm z mieszkiem + statyw manfrotto

  10. #20
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cogito Zobacz posta
    Ewo z Olsztyna,

    może pokażesz nam swoje technicznie doskonałe zdjęcia... co Ty na to? Pewnie masz ich setki skoro jesteś na tym punkcie tak "wrażliwa"
    Czyli osobom nie posiadającym technicznie doskonałych zdjęć zabraniasz oceniania innych zdjęć jako technicznie niedoskonałe?
    Bez jaj... to już tak nudny i wyświechtany i fałszywy argument że aż szkoda go komentować.

    ŻEBY KRYTYKOWAĆ ZDJĘCIA WCALE NIE TRZEBA SAMEMU ROBIĆ SUPER ZDJĘCIA, LEPSZE NIŻ KRYTYKOWANE!!!

    Pod warunkiem że krytykujemy a nie nabijamy posta/uprawiamy krytykanctwo.

    (aż to chyba dopiszę do Regulaminu by ciachać tak bzdetne posty jak ten powyżej)

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •