Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: [Cobi8] Moja galeria

Mieszany widok

  1. #1

    Domyślnie [Cobi8] Moja galeria

    Witam!

    Zalaczam moje fotografie do ogladniecia:


    1.
    2.
    3.
    4.
    5.

    Niech sie wypowiadaj bardziej doswiadczeni... :razz:
    Ostatnio edytowane przez Cobi8 ; 04-07-2008 o 21:03

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    163

    Domyślnie

    Bardziej niż kto ?

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    proponuje zamknac watek z powodu braku zaintersowania...

  5. #5
    Uzależniony Awatar gunia1990
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    35
    Posty
    550

    Domyślnie

    nie zniechęcaj się facet.. po prostu twoje wyrazenie "bardziej doświadczeni" odrzuca takie osoby jak ja, Ewa czy inni, bo ja bardziej doświadczona się na pewno nie czuję

  6. #6
    Coś już napisał Awatar iblip
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    59

    Domyślnie

    nie czuję się bardziej doświadczony, ale mogę napisać, że zdjęcia podobają mi się. Ciekawa obróbka. Można by się doczepić kadrowania np na 1 i 5 za ciasno jak dla mnie.

    Daj trochę większe następnym razem
    "...instynkt podpowiada mi, abym nie fascynował się samą techniką i nie pożądał kolejnych nowości, abym ochronił wyobraźnię przed złudzeniem, że nowszy aparat zmieni mnie w lepszego fotografa. W przeciwnym razie dołączę do grona frustratów i stracę to, co najcenniejsze: przyjemność fotografowania, radość, którą daje tworzenie obrazów." - Andrzej A. Mroczek

  7. #7

    Domyślnie

    he he, wyrazenie "bardziej doswiadczeni", uzylem w pospiechu, gdyz wychodzilem do znajomych i niefortunnie je uzylem, generalnie chcialem zachecic wszystkich do komentowania: malych i duzych, bogatych i biednych, doswiadczonych w fotografii i nie doswiadczonych, usmiechnietych i nieusmiechnietych... GENERALNIE zapraszam do komentowania, chetnie wyslucham pare slow prawdy o moich fotkach ktore przedstawilem, KRYTYKA KONSTRUKTYWNA mile widziana... z gory dzieki i przepraszam za niefortunne stwierdzenie; POZDRAWIAM

  8. #8
    lukasG
    Guest

    Domyślnie

    Uśmiech tej Pani skłania mnie do użycia słowa sympatyczne zdjęcia nie wiem jak z ich ogólną jakością ale 2 najbardziej mi się podoba.
    Tylko mogły (jak dla mnie) być większe
    Ja ten z tych mniej doświadczonych

  9. #9

    Domyślnie

    bardzo dobre kolory, wstawiaj trochę większe, to lepiej będzie się*oglądać. 2 mi się najbardziej podoba - jest "świeża", radosna - lubię takie zdjęcia.
    Ogólnie lubię przepały na zdjęciach, ale wydaje mi się, że na pierwszym są ciut za mocne. W ostatnim rozumiem, że uwagę*ma przyciągać twarz dziewczyny - w takim wypadku lepiej by tą uwagę*przyciągała, jakby była w mocnym punkcie.

    Ogólnie zdjęcia bardzo pozytywne, kolory mi się strasznie podobają. Wrzucaj następne
    Pkt 8 regulaminu forum

  10. #10

    Domyślnie

    obiecuje ze nastepnym razem beda wieksze, aczkolwiek wierzcie mi na slowo, ze z jakoscia nie najgorzej, bo zrobilem je na papierze i wygladaja ok... dzieki za komentarz, wkrotce postaram sie jeszcze cos wrzucic, tym razem wieksze ... (znow musze zwalic na pospiech, ze takie male zamiescilem); pzdrawiam

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •