Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: odnawianie wytartego body eos seria 1

  1. #1

    Domyślnie odnawianie wytartego body eos seria 1

    witam
    spotkałem się na ebayu z takim czymś jak "odnowione" eosy - aparat używany ale jakby pomalowany na nowo, sanki niewytarte itp.
    wiecie coś na ten temat, czy w Polsce ktoś się tym zajmuje i ile to kosztuje??

  2. #2
    Początki nałogu Awatar popi
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Poland
    Posty
    390

    Domyślnie

    może chodzi Ci o cos co się nazywa REFURBISHED.... Są to po prostu aparaty poserwisowe w pelni sprawne i przeznaczone do sprzedaży....
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Canon EF 17-40 f/4 USM L|Canon EF 70-200mm f/2.8 IS USM L
    Canon EF 50mm f/1.4 USM|Canon Speedlight 580ex|SLIK PRO700DX

  3. #3

    Domyślnie

    no tak, czyli serwis odnawia je nie tylko mechanicznie ale też wizualnie??

  4. #4
    Początki nałogu Awatar popi
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Poland
    Posty
    390

    Domyślnie

    tego nie wiem, mechanicznie na pewno i najczęscie na takie produkty ktore są refurbished dawana jest nawet gwarancja i można je kupić nie tyylko na ebayu ale takze w sklepach internetowych ze sprzetem w USA typu adorama
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Canon EF 17-40 f/4 USM L|Canon EF 70-200mm f/2.8 IS USM L
    Canon EF 50mm f/1.4 USM|Canon Speedlight 580ex|SLIK PRO700DX

  5. #5
    Uzależniony Awatar XLesio
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Kingsajz - Miasto krasnoludków
    Wiek
    44
    Posty
    515

    Domyślnie

    matti_1989, jeśli kupujesz sprzęt "refurbished" od pewnego sprzedawcy (dobry kontakt, opinie, gwarancja), to w 99% przypadków jest odnowiony również zewnętrznie.
    Kilka miesięcy temu sprowadzałem bratu 'odnowionego' Nikona. Pytałem sprzedawcę o taką właśnie kosmetykę, i ten stwierdził że to przecież najłatwiejszy elemet odświeżania. I w sumie logicznie patrząc - przełożenie mechaniki w inną skorupę, powinno być dosyć proste. N w każdym bądź razie nie był 'odmalowywany', tylko właśnie przełożony do innej puszki
    "Naród wspaniały, tylko ludzie k**" - J.Piłsudski
    EOS RT + Elan 7e (EOS 30 + BP300) + EOS v300 + REBEL GII + Eos 700 + Canon Canonet GIII QL17 + 450d
    C 50 f1.8 I i II / C 28 f2.8 / C 70-210 f4 / T 17-50 f2.8 XR Di / Tokina 19-35 f3.5-4.5 / S 28-105 f2.8-4 ASPH / + pierścieni dużo + różnetakie kolorowe + manfrottka + EPSON Photo Perfection v350

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •