Strona 36 z 53 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 524

Wątek: R-Strap - rewolucyjny pasek?

  1. #351
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    36
    Posty
    55

    Domyślnie

    A skąd zamawialiście te r-strapy?

  2. #352
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie

    bezposrednio w blackrapid i przesyłka ekonomiczna w cenie.

  3. #353

    Domyślnie

    ja dostałem pod choinkę ale mogę podpytać aniołka

  4. #354
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    144

    Domyślnie

    Taki pasek pewnie średnio się sprawdza z torbą na ramieniu? ;-)
    5d2, 33, X100, 35 f/1.4, 85 f/1.8, 17-40 f/4

  5. #355
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    83

    Domyślnie

    Hmmm, kwestia przyzwyczajenia. Ja mam torbę przez jedno ramię, pasek przez drugie - paski krzyżują się na klatce piersiowej. Jestem w stanie normalnie kucać, siadać, nawet biec jeżeli jest potrzeba, i w miarę równo rozkłada mi się obciążenie na plecy + mam szybki dostęp do torby. Ale szczyt wygody to to nie jest.

  6. #356

    Domyślnie

    nie jest to szczyt wygody ale da rade, trzeba tylko pamietac, ze najpierw zaklada sie torbe a potem aparat

  7. #357
    Bywalec Awatar maki1000
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    42
    Posty
    148

    Domyślnie

    No i stało się. Mam pasek taki jak na tej aukcji http://allegro.pl/pasek-reporterski-...613564583.html z żółtym logo Q.

    Wczoraj na weselu rozleciał się karabińczyk, a body z lampą i 35L spadło na parkiet. Szczęście w nieszczęściu, że spadło na gripa i jedyne co się stało to wypadły baterie

    Jutro jadę reklamować ten syf. Kumpel ma takie szelki jak ja pasek i też z jednej strony karabińczyk wyszedł mu w drugą stronę, a sprężyna uległa zniszczeniu.

  8. #358

    Domyślnie

    ale masz szczęście !!! Ciekawe,kto by odp. za zniszeczenie sprzetu gdyby faktycznie całość porządnie pierdyknęła o podłogę i body + szkło byłoby zepsute.
    ciekawe czy można ich oskarżyć - żadać pokryca strat ?

  9. #359
    Pełne uzależnienie Awatar gadget_zary
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Żary/Wrocław
    Wiek
    35
    Posty
    1 046

    Domyślnie

    Canonfun - raczej nie można. Jedyne co to możesz zrobić to towar zgłosić że ma wadę fabryczną. Mam podobny tj. wygląd ten sam bez logo + inny karabinczyk i płytka mocująca. Odpukać przez pół roku wytrzymał swoje (najcięższy zestaw jaki na nim wisiał to 20d+grip+70-200 IS) ale i tak jakoś nie mam całkowitego zaufania do niego Jeżeli wszystko pójdzie dobrze z zakupem 2 body to zamówię z http://www.reporterstrap.com wersję dual x.

  10. #360
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie

    Ja bym na takim gówienku za 85 zł nie zawiesił body za kilka patoli .. to nawet solidnie nie wygląda..

Strona 36 z 53 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •