Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Kurier Anglia-Polska?

  1. #11
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 759

    Domyślnie Odp: Kurier Anglia-Polska?

    Tak
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #12
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    46
    Posty
    12 012

    Domyślnie Odp: Kurier Anglia-Polska?

    ja z Holandii przekazuje czasem rzeczy rodzinie przez kierowcow autobusow liniowych.
    ma to ten mankament, ze osoba odbierajaca musi sie kopnac na dworzec autobusowy osobiscie, czasem o jakiejs
    wsciekle bezboznej godzinie nocnej, ale przesylka dochodzi na drugi dzien do adresata - o wiele szybciej niz poczta.

    kierowca przy "na fakture" liczy 20 Euro za taka przesylke, to jest dla mnie to samo co PostNL, byc moze z UK byloby
    taniej (rzadko kiedy poza NL jest "drozej" no chyba ze w Szwajcarii czy Norwegii). czasem da sie taniej bez faktury,
    w szczegolnosci jest chodzi o lekarstwa czy jakies charytatywne przesylki, to wiekszosc kierowcow wybiera "co laska".
    w NL kierowcy lubia sprawdzic co sie przekazuje, ze wzgledu na nielegalnosc pewnych substancji poza granicami
    tego kraju - w UK ten problem na szczescie odpada
    www albo tez flickr

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •