Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Fotografia miesiąca - czerwiec - WYNIKI!

  1. #21
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta
    Mnie się podobały 7 i 11, oraz nieco mniej zdjęcie pazurka i lisek.
    Widzę, że gust mamy podobny
    A za uznanie dla liska - dzięki, cenię je sobie. Liska nie miałam na czym porządnie "obsprawić", a że czas gonił - wstawiłam w zasadzie surówkę.. Jak się obrobię to pokażę go w kilku wersjach i opowiem liskową historię, między innym o tym, jak raz w życiu nie miałam przy sobie krótkiego obiektywu oraz jak i dlaczego lisek "wyłączył" mi AFa ..
    Ostatnio edytowane przez ewa_olsztyn ; 04-08-2008 o 13:21

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    lisek je fajny, tylko mało środowiskowy. Skoszona trawa, hmm
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    54
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewa_olsztyn Zobacz posta
    PS: Koleżeństwu, które zagłosowało na mojego Liska - śliczne dzięki.
    Przyznam, że właśnie na liska głosowałem, bardzo mi się podoba. Ostatnio widziałem kilka takich w trakcie moich rowerowych wycieczek leśnych. Wtedy oczywiście sceneria była mniej oświetlona, niż na Twym zdjęciu, ale m.in. dlatego jest ono ciekawe

  4. #24
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman Zobacz posta
    lisek je fajny, tylko mało środowiskowy. Skoszona trawa, hmm
    Myślisz Kuba, że tresowany, albo - nie-daj-boże farbowany lis?? Dziki jak najbardziej

    Cytat Zamieszczone przez KMV10 Zobacz posta
    Przyznam, że właśnie na liska głosowałem, bardzo mi się podoba. Ostatnio widziałem kilka takich w trakcie moich rowerowych wycieczek leśnych. Wtedy oczywiście sceneria była mniej oświetlona, niż na Twym zdjęciu, ale m.in. dlatego jest ono ciekawe
    Dzieki
    Pokażę więcej za niedługo.. Spedziłam pół urlopu leżąc w rowie przy tej łące i czatując na niego z moimi dwustoma milimetrami. Nie wabiłam!

  5. #25
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    54
    Posty
    2 320

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ewa_olsztyn Zobacz posta
    Dzieki
    Pokażę więcej za niedługo.. Spedziłam pół urlopu leżąc w rowie przy tej łące i czatując na niego z moimi dwustoma milimetrami. Nie wabiłam!
    To się nazywa poświęcenie i determinacja!
    A nie zrobiłaś tego zdjęcia na obszarze Natura 2000 przypadkiem? Mój kolega poszukuje fajnych zdjęć z takich obszarów do umieszczenia w serwisie - oczywiście pod nazwiskiem autora.

  6. #26
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KMV10 Zobacz posta
    To się nazywa poświęcenie i determinacja!
    Coś Ty! Pszczółki bzyczały, łąka pachniała, chmurki żeglowały po niebie, bociany lądowały od czasu do czasu (nawet mam kilka kadrów boćków razem z Liskiem). Fajnie było..

    A nie zrobiłaś tego zdjęcia na obszarze Natura 2000 przypadkiem? Mój kolega poszukuje fajnych zdjęć z takich obszarów do umieszczenia w serwisie - oczywiście pod nazwiskiem autora.
    Zrobiłam je w Jabłonce (gmina Dźwierzuty) - nie wiem czy to Natura 2000? Zdjęcia mogę mu i tak udostępnić - wszystko co ma związek z walką o środowisko robię chętnie i bez honorarium...

  7. #27
    Coś już napisał Awatar romko
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    pomorze środkowe
    Posty
    75

    Domyślnie

    Lisek bardzo się spodobał mojej córce, chce sobie wydrukować do albumu, można , prawda?;-), a ja gratuluję zwycięzcy, zdjęcie zdecydowanie wyróżnia się z pozostałych, świetny nastrój. Świetne uchwycenie właściwego momentu. Poza tym za temat przyznałbym I miejsce za ptaszka pazurkowi. Przy okazji dziękuję za kilka głosów na moją 9-tkę.
    5D gripped, Canon 5, lampka 430 EX, Canon 35L, Canon 50 1.4, Canon 85 1.8, Canon 16-35/2,8L MK II, Canon 70-200/2.8L, TC Kenko 2x, kilka szkiełek analogowych, dużo chęci i notorycznie mało czasu...
    to tylko 1 %...

  8. #28
    Początki nałogu Awatar chuckyy
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Września
    Wiek
    45
    Posty
    482

    Domyślnie

    Tak sobie myslę - mamy już sierpien, a tutaj caly czas trwa dyskusja o wynikach z czerwca Uciekł nam gdzieś jeden miesiąc? :P
    5d | Canon 16-35 2.8 L | Canon 24-70 2.8 L | Canon 70-200 4 IS L | Canon 85 1.8 USM | Speedlite 580 ex | Omnibounce STOFEN | LumiQuest Soft Screen | transcend 8 GB | kingstone 1 GB ELITE PRO & 2 GB ULTIMATE | Marumi DHG CPL 67, 77, 82 mm | statyw Velbon Sherpa 750R | Lowepro Staelth Reporter 200 AW | Śjakaś inna Lowepro | Military PRO LIMA :] Sporo planów na przyszłość... m.in. 135 L

  9. #29

    Unhappy

    qrde,gdzie mozna te foty obczaic? szukam i szukam i nic.
    C-40D + C-BG E2N + C-EF50 f1.4 + C-EFS17-55 f2.8 IS USM + C-EF24-105 f4L IS USM + C-EF70-200 f2.8L IS USM + Speedlite 430EX+580EX + 2xSanDisk-III 4gb + Lowe Pro Mini Trekker Classic (w planie: EF 16-35 II f2.8L)

  10. #30
    Coś już napisał Awatar romko
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    pomorze środkowe
    Posty
    75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez schuvi Zobacz posta
    qrde,gdzie mozna te foty obczaic? szukam i szukam i nic.
    Dział fotografia mieiąca, tematy przyklejone: sonda czerwiec cz. I, sonda czerwiec cz. II, niżej sondy z poprzednich miesięcy.

    Kiedy będzie sonda lipiec?
    5D gripped, Canon 5, lampka 430 EX, Canon 35L, Canon 50 1.4, Canon 85 1.8, Canon 16-35/2,8L MK II, Canon 70-200/2.8L, TC Kenko 2x, kilka szkiełek analogowych, dużo chęci i notorycznie mało czasu...
    to tylko 1 %...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •