Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [Piotrek74] EURO 2008 wariacje na temat :)

  1. #1
    Piotrek74
    Guest

    Domyślnie [Piotrek74] EURO 2008 wariacje na temat :)

    Mistrzostwa Europy w piłce kopanej to chyba ciekawy temat więc postanowiłem pokazać kilka zdjęć z tej imprezy. Zasadniczo, mimo niewątpliwie sportowego charakteru ME, zdjęcia są luźno związane z samym sportem, dlatego pokazuje je w tym dziale a nie w sporcie.


    1/ Dobry czas dla Chorwacji
    zrobione 8 czerwca w centrum Wiednia (okolice placu Stefana). Tego dnia kibice Chorwacji całkowicie opanowali miasto.



    2/Relacje z Euro w bulwarówce Kurier potrafiły na czas meczy zasłonić atrakcje architektoniczne Wiednia



    3/Ekipa TVP wraz z Włodzimierzem Smolarkiem ... szukają punktów dla ekipy biało-czerwonych Jedynie operator dźwięku (ten z prawej) nie traci czasu bo zna sie na piłce i wie, że koledzy niczego nie znajdą. Zrobione 14 czerwca w Bad Waltersdorf (kwatera główna Polaków) pod hotelem, w którym pomieszkiwali oficjele PZPN.



    4/ Jackowi Bąkowi po raz kolejny pozostało obejść się smakiem
    i na pociechę oblizać usta po sukcesie ... którego nie było Zrobione 14 czerwca w Bad Waltersdorf po treningu naszej kadry. W/g mojej wiedzy - jedynym treningu otwartym dla kibiców. Wywiad w płynnej francuszczyźnie. Szkoda, że gra nie była już tak płynna. Na osłodę pozostaje satysfakcja, że Francuzi też już odpadli



    Relacja "turystyczna", aparat kompletnie amatorski, opis autorski ... wrażenia niezapomniane

  2. #2
    Piotrek74
    Guest

    Domyślnie

    aż takie kiepskie ???
    chyba czas usunąć

  3. #3
    Bywalec Awatar MarcinG
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    34
    Posty
    123

    Domyślnie

    Jak napisales- "turystyczne" te zdjecia są wiec za duzo o nich czy o technice nie mozna powiedzieć.
    Pochwalę jednak dwójkę za koncepcje
    Najbardziej podobają mi sie zgrabne, zabawne opisy hehe o tym operatorze dzwięku i płynnej grze - naprawde dobre.

  4. #4
    Piotrek74
    Guest

    Domyślnie

    dzięki Marcinie za pierwszy głos
    faktycznie, te moje Euro to bardziej literacki niż fotograficzny sie zrobił ... hehe
    pewnie gdybym nie pisał, że turystycznie to by było więcej opinii ale przecież nie będę kłamał A fotki były zrobione Canonem S2 IS.

  5. #5
    Piotrek74
    Guest

    Domyślnie

    w związku z "bardzo dużym" zainteresowaniem moim wątkiem przedstawiam kolejne zdjęcia z Wiednia. Tym razem zrobione Canonem 400D. Jedziemy :

    1/ "Afrokibic" Hiszpanii, jednoznacznie wskazuje cel, do którego powinien dążyć jego zespół Zrobione we Wiedniu przed meczem ćwierćfinałowym Hiszpania - Włochy



    2/ Turecka parka podczas oglądania meczu ćwierćfinałowego Turcja - Chorwacja na telebimie w wiedeńskiej Fanzonie (wydzielonej strefie dla kibiców w centrum miasta ). Po tym meczu skończył sie dobry czas dla Chorwacji z pierwszego zdjęcia bo pomimo, iz parka jest "od tyłu" to Turcy zagrali "do przodu"



    3/ Na zakończenie coś z naszej działki, czyli fotograf śpioch prawdopodobnie kibic Turcji (opaska na ręce?) z dnia meczu z Chorwacją. Wyleguje się w Fanzonie na trocinach, które na czas mistrzostw przykryły wiedeńskie trawniki. Pytanie brzmi - ile wypił? ... oj, chciałem napisać - jak długą i męczącą miał podróż?


  6. #6
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Dolina Lina Na A
    Posty
    518

    Domyślnie

    Sorry, ale bardzo słabe te zdjęcia. Słabiutka jakość jak i emocji brak. O technice nie będę wspominał.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •