Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [akustyk] le-mont-saint-michel

  1. #11
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    a mi się bardzo jedynka podoba jakoś od rauz na myśl przyszła mi powieść "Pachnidło", druga w tym wyobrażeniu utwierdziła a reszta jest z zupełnie innej bajki

    Co to za zamek? Tam można wejść, zwiedzić? Piękne malownicze miejsce.

    Ja tam na wakacje się chcę wybrać...pięknie uwielbiam takie klimaty i ta plaża....mmmm....tam z reguły jest taka pusta plaża czy akurat tak się trafiło..bo gotowam zrezygnować jeśli tam się jakieś ludziki też pasą
    Ostatnio edytowane przez Paenka ; 19-06-2008 o 11:45
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  2. #12
    Początki nałogu Awatar hofi66
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    58
    Posty
    290

    Domyślnie

    Zdecydowanie 3 - bajkowe miejsce, świetne.
    Trzeba mieć odwagę, by milczeć ...

  3. #13
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 974

    Domyślnie

    to jest, de facto, drugie najbardziej zadeptane miejsce Francji po Paryzu. mozna tam wejsc, co wiecej mozna nawet mieszkac. ja sam, nie przymierzajac, kimalem tam jedna noc i to o dziwo nie w jakiejs zlodziejskiej cenie (jakies 80EUR za przyzwoita dwojke).

    co do plazy: z tym jest lekki problem, bo w zaleznosci od plywow plaza moze miec nawet kilka kilometrow od faktycznego brzegu, ktory jest okolo 1km od Le Mont St Michel. ale moze tez jej w ogole nie byc, bo woda oblewa miasteczko ze wszystkich stron. jadac tam i planujac zdjecia dobrze jest za wczasu sprawdzic plywy albo dowiedziec sie od lokalnych, czy odejscie na 500m od zamku nie skonczy sie nogami w wodzie (jak dobrze pojdzie), albo kompletnym zalaniem.


    wiecej informacji:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Mont_Saint-Michel

    generalnie, mnie sie od jakiegos czasu marzylo to zobaczyc, a jak z zona planowalismy majowa objazdowke po polnocy Francji to to miejsce od razu znalazlo sie w kalendarzu. nawet awaria obiektywu (i to ultra-szerokiego) mi nie zepsula radosci obejrzenia tego.

    polecam!
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 19-06-2008 o 12:34
    www albo tez flickr

  4. #14
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    3 053

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    Dodam do tego swoisty przewodnik: "Francuską ścieżkę" - Łysiaka, rozdział XV.
    EOS - conditio sine Kwanon...

  5. #15
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    255

    Domyślnie

    Ja rozumiem, że kol. akustyk dalej pozostał wierny Cokinowi i nie przerzucił się na Photoshopa?

    Zdjęcia oczywiście (jakby powiedział mój "ulubiony" prezenter TVNu) absolutnie zjawiskowe
    Mordo Ty moja !

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •