nie doczytałem![]()
nie doczytałem![]()
450D+grip l C EF-S 18-55/3.5-5.6IS l C EF 55-200 mm f/4.5-5.6 II USM l C EF 50mm f/1.8 II l C 380 EX
heh firma i tak woli sprzedać nowe a nie lipe wstawiać
tak naprawdę to koszty plastyku, kwarcu i szkła nie są tak wielkie ... elektronika to koszty fabryk, technologi itp ... nie biorąc pod uwagę tych kosztów to pewnie te rzeczy kosztują grosze .... więc ratowanie egzemplaży jest poprostu bez sensu.
Miałem kiedyś styczność z podobną pracą, firma Canon (jak i inne firmy)nie sprzedaje uszkodzonego sprzętu ponieważ ... coraz więcej sprzętu ulegała by "przypadkowemu uszkodzeniu"
np. podczas transportu
No, to jest argument.
Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.
---Moje zdjecia na FB---
Dawać to do Polski, chłopaki wyklepią i sprzedadzą jako Nikona![]()
EOS 5, 500N, 400D, 50D
Zaczynając ten wątek przeczytałem co jest napisane pod tymi zdjęciami
Wiem,że jest to sprzęt,który może być uszkodzony...ale może i nie.
Sklep sprowadza pare e"L"ek.Klienci akurat jedną czy dwie odkładaja, bo szkło ma lekki FF/BF.Może też być to wina body
Po paru takich otwarciach i pokazach pudełko nie wyglada już na nowe,a i ułożenie wnętrznośsci w pudełkach nie jest już fabryczne.Sklep odsyła sprzęt do producenta z dopiskiem uszkodzony
A potem widzimy takie rzeczy...
Ktoś tu pisał o małych wartościach kwarcu,elektroniki i innych materiałów,
A niektórym opłaci sie wywalać grubą kase za naprawe uszkodzonej elektroniki czy wymiane zarysowanych soczewek... w autoryzowanych serwisach
Z jednej strony rozumiem taki "pokaz" firmy
"Nasz produkt ma zawsze najwyższą jakość..."
I gdzieś w podświadomości "nie jest drogi wiec go niszczymy"
Ale z drugiej strony szlag mnie trafia na takie rozwiązania.
Jedno firma osiągneła na pewno.
ROZGŁOS !
ZaawansowanyAMATOR! ! ! NIE FANATYK !!!
2x dSLR (Canon)
Chińskie dzieci rozpędziły się na ZPT i zrobiły 200% normy. Tak, jak w przeszłości zatapiano herbaciane klipry aby utrzymać ceny, tak Canon wali młotkami w L ki![]()
EOS 5, 500N, 400D, 50D
Z tego, co czytam to mamy na naszym forum 80% wadliwych obiektywów. Pozostałe 20% jest w dziale sprzedam tam wszystko jest idealneTo tak jak z samochodami każdym jeździ starsza, niepaląca osobą i to tylko do kościoła.
A może masz tam jeszcze telefon bez drutu...? - Podróż za jeden uśmiech - 1971
I tylko w lato na dodatekTo tak jak z samochodami każdym jeździ starsza, niepaląca osobą i to tylko do kościoła.
Co do tej demolki,fakt jesli to wadliwy sprzet to ok...ale napewno nie wszystko jest wadliwe,był by to piekny magazyn czesci zamiennych
EOS + L i kupa gratów ...