Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: UWAGA WIRUS/TROJAN czy inne scierwo

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    280

    Domyślnie

    przegladarka w tym czasie wykazuje ze strona JEST zgodna z dolaczonym certyfikatem.
    Jak przegladarka? Chyba IE a to nie jest przegladarka, sam nie wiem co to jest. Zart programisty

  2. #12
    Początki nałogu Awatar Misiaque
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    392

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fICHU Zobacz posta
    Tomek: emulacje sa dobre. ale polecam popracowac w narzedziach programistycznych czy innym _ciezkim_ sofcie made by MS. to zazyna kazdy procesor i kazda ilosc ramu...
    do tego jeszcze terminy gonia
    Wine – (akronim rekurencyjny od słów "Wine is not an emulator").

    Swoją drogą, ciekawe, jak to się dostało mimo tych rzekomych środków bezpieczeństwa?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fICHU Zobacz posta
    inna kwestia, co zrobic jak sie jest zmuszonym do pracy pod winda?
    na kompie mam wszystkie przegladarki mozliwe.
    pozdrawiam
    f.
    Gdzie siadam i moge cos sciagnac instaluje putty, jak nie moge to siadam blizej monitora i nic nie widac

    Cytat Zamieszczone przez Mellan Zobacz posta
    Przywracałeś system?
    Nic nie da, przywracanie sys. nie kasuje plikow, mozna by na upartego moze Ghostem, ale nie wiem czy sobie z wirusem poradzi, albo takimi spacjalnymi kartami PCI co nie po restarcie przywracaja poprzedni stan, jakis wymysl z iraku czy cos. Raz w zyciu widzialem.

    Cytat Zamieszczone przez jceel Zobacz posta
    Lepiej kupić maka.
    odpal terminal na macu i wpisz uname -a Max i Linux to ta sama rodzinka

    Cytat Zamieszczone przez fICHU Zobacz posta

    na kompie mam wszystkie przegladarki mozliwe.
    pozdrawiam
    f.
    Masz moze 1/100

    IE to szajs to fakt FF ma bledy i szybko sie rozwija, a Mac ma safaro ktore wogole juz prawie ze kwarantana objete.

    Czy ten certyfikat jest prawidlowy, ja tez moge sobie cos takiego zrobic, jak certyfikat, jak kto nie bedzie uwazal bedzie placil, normalne. A tym czasem najnowsze FF, zawsze aktualny antivir, chodz ostatnio stwierdzo ze antivirusy nie maja sensu :/ latki inne *******y, i biegac do bakomatu

    P.S. Sryy dla userow opery, nie przepadam jakos ;d

    edit:

    Cytat Zamieszczone przez fICHU Zobacz posta
    Tomek: emulacje sa dobre. ale polecam popracowac w narzedziach programistycznych czy innym _ciezkim_ sofcie made by MS. to zazyna kazdy procesor i kazda ilosc ramu...
    do tego jeszcze terminy gonia
    Mam wine+ PS CS2 i zadnego ciecia, CS3 tez, ale mi sie nie podoba, office, gierki, no problem z UT, doom, czy inne. Fakt z VB 2008 calym pakietem moze byc zonk, ale to zecz normalna, nikt nie pisze w VB pod Lin, a tak parwie kazdy soft, jezeli na Lin + PS mam mniejsze obciazenie niz na czystej Viscie :/

    terminy, hmm, jak masz juz zainstalowany jako podstawowy system to zero starty czasu.

    Ja niestety musze z Win duzo, a Flash na Lin nie ruszy ;/
    Ostatnio edytowane przez bercow ; 03-06-2008 o 23:13
    Canon EOS 40D;Sigma 50 F1.4 EX DG HSM
    dzooma, ja też tak czytałem... w ogóle ja pięćdziesiątką to bym wszystko fotografował
    nie rozumiem po co inne obiektywy wyprodukowali ;D

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    bercow przeczytaj sobie Linux Advocacy HOWTO. W szczególności punkt 6. Caly. Trzy razy.
    Ostatnio edytowane przez muflon ; 03-06-2008 o 23:21

  5. #15
    Coś już napisał Awatar gareth
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta
    Bardzo dobrze powiedziane.

    Choć z drugiej strony używanie IE do e-bankingu.... ;-)
    Hah, są banki np. POLBANK ktore maja autoryzacje tylko pod IE ;p miałem klienta kiedys z tym kontem... zmienił w sumie po 2 zdaniach ;p Nie wiem jak sytuacja wyglada teraz - ale zmuszanie klientow do netbankingu przez IE powinno byc zbrodnią kwalifikowaną....

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon Zobacz posta
    bercow przeczytaj sobie Linux Advocacy HOWTO. W szczególności punkt 6. Caly. Trzy razy.
    Twoj link nie dziala
    Don't bite if offered flame-bait. Too many threads degenerate into a ``My O/S is better than your O/S'' argument. Let's accurately describe the capabilities of Linux and leave it at that.
    @http://www.datasync.com/~rogerspl/Advocacy-HOWTO-6.html

    i czemu mi go proponujesz? 8)
    Canon EOS 40D;Sigma 50 F1.4 EX DG HSM
    dzooma, ja też tak czytałem... w ogóle ja pięćdziesiątką to bym wszystko fotografował
    nie rozumiem po co inne obiektywy wyprodukowali ;D

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar axk
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    SK
    Posty
    2 027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bercow Zobacz posta
    ... mozna by na upartego moze Ghostem, ale nie wiem czy sobie z wirusem poradzi ...
    Jak najbardziej. Norton Ghost jest narzędziem przeznaczonym do tworzenia obrazów dysków oraz co za tym idzie odtwarzania ich struktury plików. Jeżeli miałbyś obraz dysku systemowego stworzony przed "zainfekowaniem" systemu to "wgranie" takiego obrazu spowoduje przywrócenie struktury plików do stanu poprzedniego co jest równoznaczne z rozwiązaniem w/w problemu.
    EOS + Speedlite

  8. #18
    Początki nałogu Awatar jceel
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Częstochowa
    Wiek
    35
    Posty
    282

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bercow Zobacz posta
    odpal terminal na macu i wpisz uname -a Max i Linux to ta sama rodzinka
    Dokładnie to OS X pochodzi od FreeBSD. I dlatego go polecam :grin: bo ze wszystkich dystrybucji jest najmniej problemowy.
    EN57D DIGITAL.

  9. #19
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Kraków/Szczecin
    Wiek
    44
    Posty
    1 641

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fICHU Zobacz posta
    Pojawil sie niedawno nowy wirus, wbija sie w system na tyle skutecznie, ze na dzisiaj nie moge go usunac z systemu, gdzie wlazl.
    Zgłosiłeś to Swojemu bankowi?

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    Pewnie z 90% uzytkowników działa w bankach netowych za pomocą IE i jakoś żyją. Trzeba tylko być czujnym i każde nie typowe polecenie traktować jak ostrzeżenie. Jak by mi kazało podać kody jednorazowe to napewno bym sie zorientował, ze coś jest nie tak.
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •