Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Wątek: [qsqs] Warszawa

  1. #11
    Uzależniony Awatar gunia1990
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    550

    Domyślnie

    4. z drugiej serii jak w "wojnie światów"
    foty super

  2. #12

    Domyślnie

    dzięki za zmniejszenie i linki do większych wersji. Początkuje tu i sorka za nieład.

  3. #13
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    okolice Kalwarii Zebrzydowskiej / Ireland
    Posty
    370

    Domyślnie

    Ja chciałem napisać ... , hmm co ja chciałem napisać. Normalnie mnie zatkało. REWELACJA jak dla mnie pod każdym względem. Nie chcę zanudzać tu wszystkich więc jak mogę prosić to na priv nieco więcej o metodzie powstania tych zdjęć zarówno w aparacie jak i później w PS.

    Pozdrawiam i czekam na więcej.

  4. #14

    Domyślnie

    początki na 300D potem 350D potem pożyczony 5D ostatnio pożyczony Mark II.
    Co do PS'a zbyt dużo by opowiadać za każdym razem inaczej dotąd aż bedzie nieźle . Kilka zdjęć zrobiłem które mi się podobaja i nie pamiętam już co z nimi robiłem w Psie, żałuję .

  5. #15

    Domyślnie

    przed chwilą wrzuciłem do sieci, właśnie skończyłem składać:

    poniżej więcej detalu:
    http://www.digart.pl/zoom/1947322/Me...sh_lights.html

  6. #16
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    okolice Kalwarii Zebrzydowskiej / Ireland
    Posty
    370

    Domyślnie

    Świetne, właśnie przeglądałem Twoje portfolio na digarcie - REWELACJA, pisałeś pod jednym zdjęciem "test nowego statywu", zdradził byś tajemnicę jaki to masz statyw skoro jest tak stabilny? Zapewne masz pod tym względem spore wymagania .
    Pod kilkoma innymi zdjęciami był opis że zdjęcia z ręki na wysokich ISO, ciekaw jestem jak wysokie było to ISO?
    Zastanawia mnie również jakiego pomiaru światła używasz robiąc te nocne zdjęcia i z jakim bracketingiem.

    Pozdrawiam, za udzielenie informacji będę bardzo wdzięczny.

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    Manfrotto 055X PROB + Manfrotto 410.
    ISO 1600 było w Ds M II, Braketing róznie w zależnosci od sytuacji, niedługo braketing ISO a nie czasu , żeby utrzymać płynności świateł.

  9. #19
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    okolice Kalwarii Zebrzydowskiej / Ireland
    Posty
    370

    Domyślnie

    Dzięki za informację. Świetnie ogląda się Twoje zdjęcia, po obejrzeniu Twojego portfolio z niecierpliwością czekam na więcej. Nigdy nie byłem zwolennikiem architektury, owszem nocą wszystko ma swój urok ale te zdjęcia są niesamowite. Zawsze kita uważałem za obiektyw który trzeba w pierwszej kolejności zmienić (nie chcę tu pisać że wywalić do kosza), a tu proszę zdjęcia z 300D, 350D + Kit.

    Respect

  10. #20

    Domyślnie

    Pisałem na digarcie, początki miałem na 350D a potem już pożyczałem pełne klatki, więc spokojnie. KIT potrafi dużo ale cudów nie czyni.
    5DMII, 16-35 II, 70-200 4 IS,
    www.qsqs.digart.pl

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •