Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [gotrek] takie moje streetowe początki

  1. #11
    gotrek
    Guest

    Domyślnie

    Dzięki chłopaki za słowa krytyki. Będę starał się dalej. Może następnym razem wyjdzie lepiej

    Tak apropos cz-b streetów to gdzieś, na jakimś forum (już z nie pamiętam na jakim) czytałem jak gościa zjechali, że street jest w kolorze; mój błąd, że zasugerowałem się tamtym forum.
    Ostatnio edytowane przez gotrek ; 21-05-2008 o 23:04

  2. #12
    Dopiero zaczyna Awatar Soprano
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Dolnośląskie
    Posty
    46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gotrek Zobacz posta
    Tak apropos cz-b streetów to gdzieś, na jakimś forum (już z nie pamiętam na jakim) czytałem jak gościa zjechali, że street jest w kolorze; mój błąd, że zasugerowałem się tamtym forum.
    No to masz kolego nauczke, fora to kopalnia wiedzy, ale bez przesady. Vitez niestety mial racje w kazdej czesci swojwj wypowiedzi. Zdjecia to zwykle pstryki nieumiejetnie przerobione do BW. Praktycznie nie ma tu zadnej tresci, a i forma raczej kuleje.
    Street-foto to niezla zabawa ... baw sie zatem, efekty przyjda ... a wtedy sie chwal, a pewnie bedzie czym. Ale staraj sie zdobyc na wiekszy dystans wzgledem wlasnej tworczosci, to bardzo pomaga ...

    Naprawde nie warto sie wsciekac, ze ktos nazywa rzeczy po imieniu, szczegolnie Vitez ... On ma taki styl.

    pozdrawiam

  3. #13
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    Naprawde nie warto sie wsciekac, ze ktos nazywa rzeczy po imieniu, szczegolnie Vitez ... On ma taki styl.
    Na szczęście nie tylko ja .
    Pytanie ogólne - czy ludzie pokazują zdjęcia by wszyscy chwalili i głaskali po głowie czy też by otrzymać krytykę, spróbować się czegoś nauczyć, coś poprawić?
    Moje podejście jest to drugie. Jeśli ktoś pokazuje zdjęcia oczekując tylko pochwał a nie szczerości to sorry... trafił pod zły adres (i nie - nie wiem jaki jest prawidłowy adres, bo nie miałem nigdy takiej potrzeby by go poszukać).

  4. #14
    gotrek
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Na szczęście nie tylko ja .
    Pytanie ogólne - czy ludzie pokazują zdjęcia by wszyscy chwalili i głaskali po głowie czy też by otrzymać krytykę, spróbować się czegoś nauczyć, coś poprawić?
    Moje podejście jest to drugie. Jeśli ktoś pokazuje zdjęcia oczekując tylko pochwał a nie szczerości to sorry... trafił pod zły adres (i nie - nie wiem jaki jest prawidłowy adres, bo nie miałem nigdy takiej potrzeby by go poszukać).
    Wystawiłem moje zdjęcia by czegoś się nauczyć, dowiedzieć co robię nie tak. Nie myślałem, że moje pstryki spotkają się to z, że się tak wyrażę, mocną krytyką i trochę mnie poniosło Zderzenie z brutalną rzeczywistością nie zawsze należy do przyjemnych.

  5. #15
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    684

    Domyślnie

    Tu nie ma TWA, tu hartuje się stal, ale dzięki temu można się czegoś nauczyć.
    Poza tym nie przesadzaj z tą krytyką, Vitez dopiero w trzecim poście zaczął wywracać oczami
    nie każdy może liczyć na tak łagodne traktowanie

    PS: sorry Vitez, nie mogłem się powstrzymać

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •