Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Jaki aparat

  1. #11
    rajmund
    Guest

    Domyślnie

    Ciekawe. To znaczy nie znajac moich potrzeb jestes w stanie powiedziec ze obiektyw jest kiepski ale na prosbe o rekomendacje stwierdzasz ze nie mozesz zarekomendowac gdyz nie znasz moich potrzeb. Jedno drugiemu zaprzecza tym bardziej ze bez zadnego uzasadnienia.

  2. #12
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rajmund
    Ciekawe. To znaczy nie znajac moich potrzeb jestes w stanie powiedziec ze obiektyw jest kiepski ale na prosbe o rekomendacje stwierdzasz ze nie mozesz zarekomendowac gdyz nie znasz moich potrzeb. Jedno drugiemu zaprzecza tym bardziej ze bez zadnego uzasadnienia.
    nie rozumiem Cie. pytasz o 17-85 bez wyspecyfikowania do czego. wiec odpowiadam, ze ogolnie to kiepskie szklo, bo za drogie jak na swoje mozliwosci i jakosc optyczna. na moje oko, to bardzo dobre uzasadnienie dlaczego nie warto w to szklo topic blisko 3000zl (po cenach Allegro).

    w szczegolnych zastosowaniach 17-85 moze byc akceptowalnym wyborem, ale nadal jakosc optyczna pozostawia niejedno do zyczenia. w tej kwocie mozna kupic naprawde ostre szklo
    www albo tez flickr

  3. #13
    rajmund
    Guest

    Domyślnie

    Wlasnie chodzi mi o tego typu odpowiedz. To ze on jest dosc ciemny to widze ale bylem ciekaw co Canonierzy sadza jakosci szkla. Jak wspomnialem przesiadam albo raczej mam zamiar przesiasc sie z Nikona, co moze i tak nie ma znaczenia jak to ze przesiadka jest na DSLR wiec jestem dosc zielony jesli chodzi o obiektywy.
    Dlaczego 17-85? Gdyz daje to w sumie 28-135mm a wiec dosc szeroki zoom. Nie bedzie mnie stac od razu na kupienie jakiegos dluzszego tele a boje sie ze bedzie mi troche brakowac 350mm ktore mam teraz wiec szukam choc namiastki. Ale jednoczesnie niechce popelnic bledu gdyz jak slusznie zauwazyles jest to dosc drogi obiektyw. I to mimo tego ze place w $$$ a to jest duzo mniej niz nawet na Alegro

  4. #14
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rajmund
    Dlaczego 17-85? Gdyz daje to w sumie 28-135mm a wiec dosc szeroki zoom. Nie bedzie mnie stac od razu na kupienie jakiegos dluzszego tele a boje sie ze bedzie mi troche brakowac 350mm ktore mam teraz wiec szukam choc namiastki. Ale jednoczesnie niechce popelnic bledu gdyz jak slusznie zauwazyles jest to dosc drogi obiektyw. I to mimo tego ze place w $$$ a to jest duzo mniej niz nawet na Alegro
    kit do 20D dostajesz za 100$, a za te pieniadze warto go wziac. dokladasz Tamrona 28-75 i mucha nie siada. a jak potrzebujesz czegos dluzszego to Sigma 70-300 APO (220$ w Adoramie jesli mnie pamiec nie myli). i z powodzeniem starczy
    www albo tez flickr

  5. #15
    rajmund
    Guest

    Domyślnie

    Dziekuje. Poczytam sobie o tych obiektywach.

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    Pod powyzszym sie podpisuje
    Znaczy ten...
    Popieram!

    A autorce watku proponuje to samo. Waskosc tamrona to chyba jednak wylezie w perspektywie czasu.

    A sigma 18-125? Mnie sie jej AF nie podoba. Lubi sobie losowo nie trafic za pierwszym razem... No i 2.8 tamrona piechota nie chodzi Mysle ze bedzie to swietny zestaw.
    ...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •