Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: szerokość tonalna jak uzyskać

Widok wątkowy

  1. #6
    Zasłużeni Awatar czornyj
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    49
    Posty
    2 626

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mellan Zobacz posta
    Mały OT w replice: rozumiem, że uszczypliwość focha w moją stronę była podyktowana chęcią napisania 935 posta, bo nie wnosi nic kostruktywnego do tematu jaki postawił kwv.
    Koniec OT.
    Wybacz, taki mały żart. Po prostu rozbawiło mnie twoje stwierdzenie, że to HDR, gdy zdjęcie śmierdzi photoszopową sklejanką na sto kilometrów

    Cytat Zamieszczone przez kwv Zobacz posta
    Robiłem troszeczkę HDR i DRI lecz nie widzę tutaj powiązania. Sądzę że, klejone jest tu przynajmniej dwa zdjęcia oczywiści o różnych "naświetleniach" czy jak to sie nazywa.
    Ciekawi mnie natomiast jak to później jest obrabiane, łączone, czy faktycznie autor zastosował gradient czy jakiś filtr połówkowy...hmm
    To jest bardzo swobodny collage zdjęć - trawsko, niebo, kwiatek - każde jest wycięte z innej parafii i podpicowane w PS.
    Ostatnio edytowane przez czornyj ; 15-05-2008 o 07:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •