Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Skradziono sprzet Canona

  1. #21
    Początki nałogu Awatar Przemoc
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    51
    Posty
    319

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asterix
    mogl mu walnac fote dla pewnosci ze go rozpozna
    Albo mu tak buźkę zaznaczyć , żeby mógł go poznać nawet w nocy.
    Pozdrawiam

    PrzemoC

  2. #22
    marek-arts
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mac Zobacz posta
    Sam miałem możliwość doświadczenia kradzieży sprzętu w ostatnim czasie. Gdy zgłaszałem to na Policji w komisariacie na Mokotowie, przyjmujący funkcjonariusz z rozbrajającą szczerością oświadczył, że po 7 dniach umorzą sprawę...ot ciekawostka. Poza tym odniosłem wrażenie, że najlepiej to samemu złapać złodzieja i doprowadzić do komisariatu ale nie masz już gwarancji, że typa nie puszczą.
    Drugi aspekt sprawy kradzieży jest taki, że na ogół złodziej nie zna faktycznej wartości tego co kradnie i opycha to paserowi za grosze albo gdzieś na stadione ruskim popycha za nedzne grosze. Ile przy okazji poszkodowany ma kłopotów i na jak długo zważony humor lepiej nie mówić.
    Prawdopodobnie widziałem Twój sprzęt. Kiedy ta kradziez miała miejsce? Podaj może jakiś kontakt, prosze.

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek-arts Zobacz posta
    Prawdopodobnie widziałem Twój sprzęt. Kiedy ta kradziez miała miejsce? Podaj może jakiś kontakt, prosze.
    hmmm.. post Maca jest z 26 maja 2005 roku więc zapewnie przed tą datą.. wątpię żeby sprzęt jeszcze gdzieś był do oglądania..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  4. #24
    marek-arts
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturs Zobacz posta
    hmmm.. post Maca jest z 26 maja 2005 roku więc zapewnie przed tą datą.. wątpię żeby sprzęt jeszcze gdzieś był do oglądania..
    Sorki, nie zauwazylem daty postu. Wczoraj koledze oferowano okazyjnie taki sprzet ale nie ze wszystkimi obiektywami. Więc sobie pomyślałem... Przepraszam za zamieszanie. Sorki.

  5. #25
    Początki nałogu Awatar chavez
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Posty
    337

    Domyślnie

    Czy aukcja z aparatem + kitem który nie ma nawet dekielka (nie wspomnę nawet o papierach, czy pudełku - to akurat można zgubić) a ma założony np. polar nie jest podejrzana? Chodzi mi o kradziony sprzęt. Sprzedawca na pytanie o to ile zrobił filmów odpisuje, że nie wie, ale na pewno nie była to mała ilość...
    system EOS

  6. #26
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Żyrardów
    Wiek
    46
    Posty
    91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek-arts Zobacz posta
    Sorki, nie zauwazylem daty postu. Wczoraj koledze oferowano okazyjnie taki sprzet ale nie ze wszystkimi obiektywami. Więc sobie pomyślałem... Przepraszam za zamieszanie. Sorki.
    O ile wiem, w ostatnich dniach Macowi znowu skradziono sprzęt, wiec może jednak to było jego. Mimo wszystko skontaktuj się z nim, nie zaszkodzi.
    ,

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar Mac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    2 063

    Domyślnie

    Niestety to prawda, 11 czerwca 2007 roku, między 20.30 a 23.30 włamano się do mojego samochodu, zaparkowanego na ulicy Omulewskiej przy Boston Porcie. Skradziono mi plecak Lowepro Slingshot 300 AW:
    - Canon 30D numer seryjny 0430311613; cechy charakterystyczne nie otwiera się wbudowana lampa błyskowa, odpryski czarnej fabry z sanek lampy zewnętrznej; oryginalny pasek Canona zastąpiony paskiem noprenowym czarnym bez napisów; body z gripperem
    - Gripper BG-E2
    - obiektyw Canon 24-105/4L IS numer seryjny 580713
    - obiektyw Canon 17-40/4L numer seryjny ; brak osłony, która leży w domu
    - obiektyw Tokina 12-24/4 AT-X PRO DX numer seryjny 7132082; brak oryginalnej zaślepki od strony mocowania
    Poza tym zniknęło kilka drobiazgów jak mocowanie Cookina i filtry połówkowe, filtr polaryzacyjny Marumi, szara Hoya ND8 wszystko 77 mm.
    Dla osoby lub osób, które znajdą sprzęt lub pomogą przewiduję nagrodę.
    Niestety nie mam przy sobie numeru seryjnego do 17-40 a będę nim dysponował za kilka dni.
    EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8L | EF 24-105/4L IS | EF 70-200/2.8L| EF 100-400/4.5-5.6L IS | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4L | EF 135/2L| EF 100/2.8L IS Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B
    Onanizm sprzętowy NIE, dobra jakość TAK.

  8. #28
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Legionowo k. Wawy
    Wiek
    41
    Posty
    185

    Domyślnie

    Maćku - wyrazy współczucia.
    Mam nadzieję, że uda się dorwać tych sk******nów
    Szkoła fotografowania National Geographic Peter K. Burian, Robert Caputo + Szkoła fotografowania. Krajobrazy Caputo Robert + Nowy podręcznik fotografii John Hedgecoe + Praktyczny kurs fotografii Łukasz Gaweł

  9. #29
    Bywalec Awatar tomygun
    Dołączył
    Nov 2006
    Wiek
    41
    Posty
    204

    Domyślnie

    Ale ból... zwykle raczej nie włamują się do bagażników, może wiedzieli co mogło w nim być...

    Cytat Zamieszczone przez CoNic Zobacz posta
    Mam nadzieję, że uda się dorwać tych sk******nów
    dorwać swoją drogą (jeszcze lepiej gdyby można było samemu wymierzyć karę, a później własnoręcznie ją wykonać),

    lepiej żeby sprzęt się znalazł
    GALERIA CB <========> GALERIA digart.pl
    Canon EOS 5D + 24-105 f/4 L IS + 70-200 f4 L + 35 f/1.4 L + 580 EX + Jupiter 9 MC 85 f/2 + Sonnar 135 f/3,5MC - GENERALNIE CAŁA MASA SPRZĘTU, I TOTALNY BRAK UMIEJĘTNOŚCI

  10. #30
    Pełne uzależnienie Awatar Mac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    2 063

    Domyślnie

    Koledzy zawsze zachowuję reguły bezpieczeństwa czyli nie otwieram bagażnika kiedy zaparkuję samochód, chyba że nie ma tam zupełnie nic. Samochód stał pośród innych i obok auto kolegi. Ponieważ jeżdżę kombi włam jest prosty, wystarczy wybić szybę, boczną - złodziej był humanitarny.
    Kiedy jadę na Mokotów nie zabieram sprzętu ale tym razem był to przypadek, bo tego wyjazdu nie planowałem i musiałem mieć sprzęt ze sobą.
    Sposób jest prosty, idzie taki syfiarz i patrzy na tablice rejestracyjne, kiedy widzi spoza Wawy tablicę to robi włam na ślepo bo liczy, że jak samochód z daleka co coś ma szansę trafić. Mój problem polega na tym, że nie mam warszawskich tablic i nie mogę ich mieć.

    Jedyne o co mogę prosić to bądźcie czujni i gdy Wam trafił w ręce taki sprzęt, dajcie znać mnie lub na Policję.
    EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8L | EF 24-105/4L IS | EF 70-200/2.8L| EF 100-400/4.5-5.6L IS | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4L | EF 135/2L| EF 100/2.8L IS Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B
    Onanizm sprzętowy NIE, dobra jakość TAK.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •