Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: [abbozzo] Kliczków 2008-05-01 Turniej rycerski

  1. #1

    Domyślnie [abbozzo] Kliczków 2008-05-01 Turniej rycerski

    Piotr
    30D + KIT + Canon L 28-80 2,8:4 + Sigma 28-200 2.8 EX+ Canon EX 380 + mecablitz 45 CL-4 + mecablitz 45 CL-1

  2. #2
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    http://canon-board.info/announcement.php?f=43&a=17 -

    Dlaczego atakujecie nas oglądających taką masą fotek ?! Regulamin tej części forum proszę poczytać.
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BuRton Zobacz posta
    http://canon-board.info/announcement.php?f=43&a=17 -

    Dlaczego atakujecie nas oglądających taką masą fotek ?! Regulamin tej części forum proszę poczytać.
    Rozumiem, że to wszystko co miałeś do powiedzenia, na temat fotek ? Poza tym wiecie towarzyszu, minęły już te czasy, że mówimy sobie "wiecie, rozumiecie".

    Uważałem ze taki zestaw stanowi pewną całość z imprezy, jednak chyba moje fotki nie nadają się do publicznych prezentacji .

    Jedyny komentarz, to ocena ich ilości .
    Piotr
    30D + KIT + Canon L 28-80 2,8:4 + Sigma 28-200 2.8 EX+ Canon EX 380 + mecablitz 45 CL-4 + mecablitz 45 CL-1

  4. #4
    Coś już napisał Awatar rob76
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    56

    Domyślnie

    1,2,3,4,11 mogłeś sobie darować, zerowa wartość
    pozostałe po za 15 też należało by nie pokazywać bo poucinane kadry bez pomysłu. Ot takie sobie pstryki nie oddające klimatu - jak dla mnie nudne.

    Najbardziej podoba mi się 15 ciekawe ale niestety niedoświetlone i przede wszystkim nie ostre. Albo mi się wydaje albo ostrość została w momencie wycelowania w postać, która się przemieściła w czasie kiedy kadrowałeś i nie miałeś ustawione all servo tylko one shot lub swyczajnie AF ustawił się gdzie chciał ;-)
    "nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem"

  5. #5
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    Myślę, że gdybyś dopracował zdjęcią to byłoby całkiem nieźle. Np 1 dać tego rycerze/zakonnika bardziej w lewo a nie na środku, dać go w złota linię.
    Dużo robisz w pionie a w takich kadrach to trzeba umieć komponować żeby coś z tego było. Jak dla mnie po prostu brakuje jeszcze czegoś dookoła tych kadrów. Myślę, że poziom by się lepiej tu sprawdził. Walczący rycerze...trochę za ciasno i za krótki czas chyba. Zdaję sobie sprawę, że to co oni wyprawiają na koniach nie jest bóg wie jak dynamiczne bo chłopaki bawią się a nie na serio walczą dlatego też jak dla mnie przydałoby się delikatne poruszenie dla nadania dynamizmu.
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  6. #6
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Pisałem w liczbie mnogiej bo tego typu sytuacje pojawiają się częściej. Co do Twoich zdjęć dodam: masą SŁABYCH fotek (praktycznie pod każdym względem) .
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  7. #7

    Domyślnie

    Muszę zgodzić się z przedmówcami. Zdjęcia bez wyrazu.Brakuje mi także tego co jest na tego rodzaju imprezach - widowni. Warto pokazać także ludzi, którzy poszli popatrzeć na to co się dzieje.

  8. #8
    Coś już napisał Awatar piompo
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    69

    Domyślnie

    Ale za to 14 mnie tak rozbawia, ze dałbym do kategorii kabaret

  9. #9

    Domyślnie

    Najlepsze dla mnie:
    5
    6
    13
    Canon 20d + Sigma 70-200 f/2.8 + Tamron 17-50 f/2.8 + Canon 50 f/1,8 + ...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez uzależniony Zobacz posta
    Najlepsze dla mnie:
    5
    6
    13
    Dziękuje wszystkim za poświęcenie chwili czasu i opinie o fotkach. Cały czas się uczę i każda uwaga jest cenna . Wybrałem taki zestaw fotografii ponieważ uważałem, że stanowią pewną całość.
    Piotr
    30D + KIT + Canon L 28-80 2,8:4 + Sigma 28-200 2.8 EX+ Canon EX 380 + mecablitz 45 CL-4 + mecablitz 45 CL-1

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •