Strona 3 z 43 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 421

Wątek: JAPANFOTO przestrzegam! Oszust!

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar axk
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    SK
    Posty
    2 027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JAPANFOTO Zobacz posta
    Zaden Klient nie dzwonil do nas
    Oczywiście że nie, ponieważ jest to technicznie niewykonalne. Po wybraniu numeru cały czas zgłasza się poczta głosowa lub "cisza".
    Ostatnio edytowane przez axk ; 09-05-2008 o 14:58
    EOS + Speedlite

  2. #22
    Uzależniony Awatar dentharg
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Tomaszów Maz/Łódź
    Posty
    867

    Domyślnie

    Nastepny 1-postowy obrońca..
    Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy

  3. #23
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JAPANFOTO Zobacz posta
    WITAM SERDECZNIE
    Jestem Prezesem firmy JapanFoto mam na imie Ela Tarasewicz
    odnoszac sie do powyzszych tekstow jest to jedna wielka bzdura i przykro mi ze ktos wypisuje takie glupoty. Prowadzimy legalna firme wystawiamy faktury vat. Obiektywy Sigma sprowadzane sa od dystrybutora niemieckiego. Wszystkie operacje sa legalne. Zaden Klient nie dzwonil do nas ani nie mailowal w tej sprawie. Zachecam do zakupow w naszym LEGALNYM SKLEPIE
    bardzo kolokwialnie jak na poważną firmę ;P
    d.es
    onedayone - jeden dzień-jedno zdjęcie

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar axk
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    SK
    Posty
    2 027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cypherdid Zobacz posta
    nono..tylko na obiektywie 1500zł sklep zarabia jakieś 30-40zł..więc 150zł zniżki to trochę dziwna sprawa...czyż nie??
    Wszystko zależy od marży sklepu oraz od rabatów jakie posiada sklep u swoich dostawców. Wcale nie jest powiedziane iż sklep musi zarabiać na obiektywie za 1500 zł. 30-40 zł.. Może zarabiać dużo więciej i to w całkowicie legalny sposób.
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez dentharg Zobacz posta
    Nastepny 1-postowy obrońca..
    Ale za to jaka szybka reakcja :-). Topic założony o 13:00 a już około 15:00 "obrońca" odpowiada.
    Ostatnio edytowane przez axk ; 09-05-2008 o 15:09 Powód: Automerged Doublepost
    EOS + Speedlite

  5. #25
    Uzależniony Awatar dentharg
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Tomaszów Maz/Łódź
    Posty
    867

    Domyślnie

    Do zamknięcia i do pralni MSZ... nie wierze ani Andrzejowi Z ani JAPANFOTO.

    Strona w ogóle wygląda jak z d..., nawet nie zmienili "Shop Name" w nagłówku strony... pfff...
    Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar bebesky
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    kielce
    Wiek
    53
    Posty
    1 231

    Domyślnie

    a ja w dalszym ciągu jestem ciekaw w jaki sposób serwis sigmy jest w stanie sprawdzić kto zapłacił podatek a kto nie. Może ktoś zna wyjaśnienie??

    Ponadto ani Andrzej ani Ela jakoś mnie nie przekonują.
    o fotografii im więcej wiem tym mniej wiem a efekty coraz gorsze

  7. #27
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JAPANFOTO Zobacz posta
    WITAM SERDECZNIE
    Jestem Prezesem firmy JapanFoto mam na imie Ela Tarasewicz
    odnoszac sie do powyzszych tekstow jest to jedna wielka bzdura i przykro mi ze ktos wypisuje takie glupoty. Prowadzimy legalna firme wystawiamy faktury vat. Obiektywy Sigma sprowadzane sa od dystrybutora niemieckiego. Wszystkie operacje sa legalne. Zaden Klient nie dzwonil do nas ani nie mailowal w tej sprawie. Zachecam do zakupow w naszym LEGALNYM SKLEPIE
    a to ciekawe... więc służę dowodem, jak ktoś chce to mogę podesłać na skrzynkę informacje które dostawałem ze sklepu, a było ich trzy...
    ostatnie było 25 kwietnia informacja zamówienie realizowane. do tej pory cisza.
    TELEFONU NIKT NIE ODBIERA! proszę wybaczyć ale jeśli wybieram opcje kurier za pobraniem to liczę na to że przesyłka dotrze w ciągu powiedzmy kilku dni.

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    "Dzień dobry jestem Japanfoto...." ... he he henormalnie wszystkie najmniejsze nawet sklepiki internetowe świata czytają canon-board ... i to codziennie ;-)
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar axk
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    SK
    Posty
    2 027

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bebesky Zobacz posta
    a ja w dalszym ciągu jestem ciekaw w jaki sposób serwis sigmy jest w stanie sprawdzić kto zapłacił podatek a kto nie.
    Nie jest w stanie. Nie ma żdnego "połączenia" pomiędzy prywatnymi firmami a urzędem skarbowym, chyba że to ten drugi zainteresuje się poczynaniami pierwszego.
    EOS + Speedlite

  10. #30
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    64

    Domyślnie

    ciekawe...ja bym nie kupił o 10%-30% tańszego samochodu z salonu "pan zbyszek auto-moto"
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez axk Zobacz posta
    Nie jest w stanie. Nie ma żdnego "połączenia" pomiędzy prywatnymi firmami a urzędem skarbowym, chyba że to ten drugi zainteresuje się poczynaniami pierwszego.

    To proste, dystrybutor wie w jakiej cenie są sprzedawane te obiektywy w EU w hurcie. Jeśli na fakturze dla klienta widzi cenę niższą oznacza to, że ktoś sprzedaje bez opodatkowania bo inaczej by dołożył do interesu. Sigma ma ujednoliconą politykę cenową, jak większość tego typu firm. Canon też sie chwali tą ujednolicona polityka. Wiec wszystko jest wiadomo...
    Ostatnio edytowane przez cypherdid ; 09-05-2008 o 16:00 Powód: Automerged Doublepost
    d.es
    onedayone - jeden dzień-jedno zdjęcie

Strona 3 z 43 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •