Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 128

Wątek: [Warszawa] ZOO - plenerek - ktos chetny?

  1. #1
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie [Warszawa] ZOO - plenerek - ktos chetny?

    W czwartek jest Boze Cialo, wiec dzien wolny od pracy. Wiele osob pewnie bedzie bralo urlop na piatek, zeby juz pociagnac dlugi weekend.

    Moze ktos z Wawy nie urywa sie poza miasto i bedzie mial ochote "postrzelac" do zwierzatek? Najlepiej z samego rana (ZOO otwiera swoje podwoje o 9.00), bo slonce wtedy jeszcze nie wali tak z gory... no i jest chlodniej, wiec wiele zwierzatek nie kryje sie w cieniu.

    A tak na marginesie - nie wie ktos przypadkiem, czy ciec na bramie wpusci mnie do ZOO z rowerem? Nie chodzi mi oczywiscie o to zeby jezdzic po ZOO ;-)

    ------------------------
    EDIT:

    A tak BTW to byl ktos z forumowiczow w niedziele (wczesne popoludnie, tak ok. 13.00) w ZOO? Widzialem pare przy wybiegu zurawi koroniastych - koles z duzym analogiem i jakims dluzszym nie-Canonowskim szklem (wszystko na statywie) i dziewczyna z czyms bardziej lightowym (srebrne body, ale nie wiem czy cyfra, czy analog) i krotkim zoomem z czerwonym paskiem (na pierwszy rzut oka 17-40).
    Sprzetowi sie nie przygladalem bo nie wypadalo , wiec mowie tylko to, co widzialem katem oka... to ktos od nas? :-)
    Ostatnio edytowane przez kavoo ; 23-05-2005 o 12:15

  2. #2
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmsza
    A wczoraj byłem z dzieckami w ZOO i "postrzelałem kilka fajnych fotek".
    Przy okazji mijałem się z dwoma nawiedzonymi - jeden z 300D i chyba 17-40 i drugi (z kobiełką był) latał z czymś czarnym i ze statywem - przyznać się, którzy to byli
    Heh no wlasnie edytowalem swojego posta jak to pisales ;-)

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Kiedys w zoo byly takie rowery tandemy (side-by-side) do wypozyczenia dla 2doroslych i dwojki malych dzieci... s kumplem kiedys sobie na nich niezle pojezdzilismy... wlasciwie co tu duzo gadac bylismy potestowac te sprzety .... wiec raczej powinni wpuszczac z rowerami... ale glowy nie dam ... mozna zadzwonic albo www.zoowarszawa.pl.... ja jeszce nie wiem co bede robil zalezy od pogody moze bym sie na 2-3h wyrwal bo musze taras sobie wystrugac :-) w ten dluzszy 'wikend'

  4. #4
    Bywalec Awatar dzi
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    240

    Domyślnie

    ja wstępnie się piszę na wypad, tymbardziej ze pare minut piechotą od zoo mieszkam i jeszcze na miesiac mi biletu rocznego zostało za free
    Pozatym przybycie do zoo o 9 ma jeszcze inne plusy, mianowicie wiele zwierzat jest o tej porze nie nakarmionych, więc podbiegają do siatki jak głupie z myślą, że im sie coś do żarła da (można wtedy ściagać mniejszym zoomem)

    no i obmacałbym tego 100-400


  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Arkan
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    Siedzę w w domu przez długi weekend, to z chęcią sie wybiorę. Jak będzie pogoda to do zoo, a jak nie, to idę streetfocić na Stare Miasto. Byłem wczoraj i było super. Umówimy się dokładniej we środę, jak bedzie wiadomo jaka pogoda na czwartek.
    Pentax K-5 II, Leica M9

  6. #6
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arkan
    Siedzę w w domu przez długi weekend, to z chęcią sie wybiorę. Jak będzie pogoda to do zoo, a jak nie, to idę streetfocić na Stare Miasto. Byłem wczoraj i było super. Umówimy się dokładniej we środę, jak bedzie wiadomo jaka pogoda na czwartek.
    Tradycja juz sie stalo (choc ostatnie lata zadaja temu klam), ze regularnie procesjom towarzyszy burza , stad - jesli juz w BC sie wybierac - to zdecydowanie z samego rana, zanim sie te "demonstracje" ;-) zaczna.

    Skrobne zaraz slowko do setiego, moze tez by wpadl... chetnie bym podpatrzyl mistrza w akcji ;-)

  7. #7
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kavoo
    Skrobne zaraz slowko do setiego, moze tez by wpadl... chetnie bym podpatrzyl mistrza w akcji ;-)
    Seti mi odpisal ze chetnie wpadnie jak bedzie pogoda. A zapowiada sie tak:
    http://pogoda.onet.pl/0,196,38,0,0,10,0,pogoda.html

    Oby ;-)

  8. #8
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    kavoo - co Ty tu za propagande urzadzasz? odciagasz uzyszkodnikow forum od robienia jedynych slusznych zdjec kart testowych, w zamian proponujac wyjscie na slonce...

    no wiesz <zgorszony> :-)
    www albo tez flickr

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    42
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    no to bedzie niezla zadyma jak kilku canonierow wpadnie ze swoimi dlugimi lufami do ZOO

  10. #10
    Bywalec Awatar mganko
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Pruszków
    Wiek
    40
    Posty
    127

    Domyślnie

    hmmmm szkoda że ja nie mam jakiegoś rozsądnego obiektyu tylko ten kitowy też bym wpadł

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •