Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 128

Wątek: [Warszawa] ZOO - plenerek - ktos chetny?

  1. #21
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jac
    skoro jest to dzien wolny od pracy to czy Zoo w Boze Cialo bedzie otwarte :-)... teoretycznie powinno byc ale czy napewno?
    zwierzetom dzien wolny nie przysluguje ;-)
    www albo tez flickr

  2. #22
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jac
    skoro jest to dzien wolny od pracy to czy Zoo w Boze Cialo bedzie otwarte :-)... teoretycznie powinno byc ale czy napewno?
    Sluszna uwaga ;-)

    Zdaje sie ze dzi tutaj sie chwalil, ze mieszka pare minut piechota od ZOO... moze w wolnej chwili podejdzie na spacer z psem/kotem/chomikiem/whateva ;-) i zapyta?

  3. #23
    Bywalec Awatar dzi
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    47
    Posty
    240

    Domyślnie

    Ogród w wawie jest czynny we wszystkie dni w roku i nie ma wyjątków (zwierz to zwierz i tak trzeba przyjść i dać mu jeść) - dzwoniłem i się upewniłem
    kavoo, odnośnie rowerów to zapomnij - nie wpuszczą cie (tez sie pytalem), zostawić rower i przypiąc nie ma gdzie - choć mój znajomy z klatki pracuje w zoo i jeździ rowerem codziennie, no ale to pracownik jest


  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar snow
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Świdnik/Lublin
    Wiek
    40
    Posty
    1 145

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzi
    mój znajomy z klatki pracuje w zoo i jeździ rowerem codziennie, no ale to pracownik jest
    Fajnie to zabrzmiało
    40d + m42 58-500 + EF 18-75

    "osiagnales szczyt w lizaniu viteaza" - by dan7770

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar p13ka
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    56
    Posty
    1 013

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dzi
    mój znajomy z klatki pracuje w zoo i jeździ rowerem codziennie, no ale to pracownik jest
    Tak na marginesie to widziałem również samochody parkujące na terenie ZOO tuż za parkanem od strony Ratuszowej. Pewnie też pracownicy...
    Poszedłbym z wami do ZOO ale cholercia będę w tym czasie w drodze na działkę. Pocieszam się, że może uda mi się ustrzelić jakieś ptaszki (podpatrzyłem dziuple w drzewie w której siedzą pisklaki a rodzice latają w te i z powrotem z jedzonkiem tylko nie wiem jeszcze co to za ptaszorki) tak więc 100-400, AI Servo i zdjęcia seryjne w razie co

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    a co do pogody to nie jest zle :-)
    http://uk.weather.com/weather/local/PLXX0028

  7. #27
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    A ja w sobote zamierzam Wilanow odwiedzic 8)

  8. #28
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    OK, wszystko zatem wskazuje na to, ze pogoda jutro dopisze

    Jak sie zatem umawiamy? Domyslam sie, ze przy bramie byloby logicznie ;-), ale ktorej - glownej (od Ratuszowej) czy drugiej (od mostu Gdanskiego)? Czy moze gdzies w srodku zaraz po otwarciu, jesli czesci osob bedzie wygodniej wejsc od jednej, a reszcie od drugiej strony?

    No i o ktorej godzinie? Ja bede wchodzil od Gdanskiego, wiec jesli nie zbieramy sie przy bramie, to optuje za zbiorka w srodku, gdzies w polowie glownej alei (tuz po otwarciu, czyli pewnie ok. 9.15).

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar Arkan
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kavoo
    No i o ktorej godzinie? Ja bede wchodzil od Gdanskiego, wiec jesli nie zbieramy sie przy bramie, to optuje za zbiorka w srodku, gdzies w polowie glownej alei (tuz po otwarciu, czyli pewnie ok. 9.15).
    9.15 w środku jest OK, tylko wybierz jakiś punkt zbiórki przy głownej alei. Na wszelki wypadek, jeśli masz komórkę, to możesz dać na pm zainteresowanym uczestnikom. Jak się pogubimy/spóźnimy to będziemy dzwonić. Moją ci wysyłam pm.
    Pentax K-5 II, Leica M9

  10. #30
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Arkan
    9.15 w środku jest OK, tylko wybierz jakiś punkt zbiórki przy głownej alei.
    To moze w glownej alei, przy tarasie widokowym wyspy gibbonow?
    Godzina 9.15, plus akademicki kwadrans dla spoznialskich ;-), a potem ustalamy marszrute i do boju ;-)

    Pytanie - ograniczamy sie tylko do swiezego powietrza czy zahaczamy tez o wnetrza? Bo nie wiem czy brac tylko tele, czy wziac na wszelki wypadek cos krotszego

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •