Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: [mikie_001] Puszcza Bolimowska

  1. #21
    Pyzik
    Guest

    Domyślnie

    Tłoczno się nad Rawką robi... :wink:
    Mi najbardziej podoba się 7mka. Zrównoważona kompozycja, interesujące światło, brak przepałów, tafla wody prowadzi w głąb kadru. Jest OK!

    Podoba mi się równiez potencjał miejsca pokazanego na 2gim zdjęciu. Samo zdjęcie jest raczej średnie. Na Twoim miejscu pojechał bym tam o świcie jeszcze kilka razy, by mając do dyspozycji ciekawe światło, popełnić jakąś mistrzowa fotę.

    BTW. Pojedź kiedyś w okolice Suliszewa, w Kamionie druga w prawo jadąc od strony Skierniewic. Piękne miejsce, koło cmentarza w sam raz na wschód.

  2. #22
    Coś już napisał Awatar mikie_001
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    na wsi....
    Wiek
    52
    Posty
    75

    Domyślnie

    dzieki.
    ja tam jezdze, ale od drugiej strony, tam gdzie jest przelom Rawki. Od "temtej" strony jeszcze nie jezdzilem, ale podjade na rekonesans poszukac kadrow.

    Co do tej miejscowki - to ciezka sprawa. Musi sie zgrac wiele czynnikow - mgielka, niebo swiatlo, a tu pech - czlowiek dysponuje jedynie weekendami i nie zawsze jest jak sie wyrwac..... a jesli juz, to zastac takie warunki, jakie by chcialo sie miec....
    Pozdrawiam, Michal

    Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •