Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: [tomek1906] Krakowski rynek.

  1. #31
    Początki nałogu Awatar Krasuski
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    279

    Domyślnie

    4 super

  2. #32
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    28

    Domyślnie

    Dobre są - starannie wykonane(z należytą dbałością), a z drugiej strony takie trochę "nieuczesane" i przez to jeszcze bardziej dynamiczne.
    Przy wołaniu na papier podpowiem, żeby je troszkę rozjaśnić w cieniach - bo przecież to do pokoju dziecka i nie powinno być zbyt dużych czarnych plam, bo małe dzieci tego się boją.No chyba że to nastolatek ... .
    Pozdrawiam
    Grzegorz
    Grzegorz

  3. #33
    Bywalec Awatar tomek1906
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Krakow
    Posty
    217

    Domyślnie

    jadąc ostatnio autostradą na wysokości Balic przeleciał niziutko na moim samochodem samolot, wtedy dopiero zauważyłem ilu ludzi je foci, a ponieważ dobrze spróbować czegoś nowego to i ja się tam za kilka dni zapuściłem
    samolotów było jak na lekarstwo - teraz już wiem najpierw należy sprawdzić godziny przylotów
    1.

    2.

    3.
    Ostatnio edytowane przez tomek1906 ; 08-09-2008 o 21:47

  4. #34
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Z wesołego miasteczka najbardziej podoba mi się 3. - ma przesłanie. Clown i napis "imagick" połączone ze zwariowaną feerią świateł i ruchu pokreślonego zarejestrowanymi łukami - świetne!
    Zafrapowało mnie też 1. - nawet nie wiem, co przedstawia, ale jako obraz - podoba mi się.

    Z ostatnich - także 3. - ma filmowy klimat i efekt rozedrganego powietrza.
    Ostatnio edytowane przez ewa_olsztyn ; 09-09-2008 o 10:46

  5. #35
    Bywalec Awatar don
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    37
    Posty
    243

    Domyślnie

    ze zdjec z miasteczka najlepsza jest fotka numer 3 ! ma klimat i oddaje w pelni magie miasteczka, naprawde rewelka. zdjecia z lotniska to najlepsze rowniez numer 3. ladne niebo ladny kadr nic dodac nic ujac.
    Moja CaroLina

  6. #36
    Bywalec Awatar tomek1906
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Krakow
    Posty
    217

    Domyślnie

    dzięki za opinie, co ciekawe w tej serii "samolotowej" 3ka znalazła się z dużymi moimi oporami.tak to bywa z gustami

  7. #37
    Bywalec Awatar tomek1906
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Krakow
    Posty
    217

    Domyślnie

    pobudka o czwartej i parę strzałów na rynku sobotni poranek (jeśli godzinę 5tą można już nazwać porankiem jest dość charakterystyczny, liczba ludzi niespodziewanie duża, a ich stan niespodziewanie zaburzony )

    1.
    2.
    3.

  8. #38
    Początki nałogu Awatar ewa_olsztyn
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    64
    Posty
    311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek1906 Zobacz posta
    pobudka o czwartej i parę strzałów na rynku sobotni poranek (jeśli godzinę 5tą można już nazwać porankiem jest dość charakterystyczny, liczba ludzi niespodziewanie duża, a ich stan niespodziewanie zaburzony )
    Tomek? A Twój stan nie był czasem też zaburzony?
    Każde zdjęcie się "rylo"...

    Podoba mi się 2, ale trza wyprostować w prawo. Spróbuj zapytać jakiegoś fachowaca od architektury, ale ja mam wrażenie, że przy prostowaniu zdjęć robionych szerokim kątem należy prostować do elementu znajdującego się pośrodku kadru, a Ty - jak mi się wydaje - prostowałeś do prawej krawędzi i Katerdra wyszła jak wieża w Pizie
    3 też fajne, zwłaszcza to dramatyczne niebo, ale też leci na lewo..
    1 - chyba za szeroko. Niebo miałeś fajne, ale zniekształcenia kapliczki po prawej - dla mnie nieakceptowalne, tu żadne prostowanie chyba już nie pomoże, co najwyżej kadrowanie, ale wiesz... kadrowanie to nie to..

    To tyle wrażeń osoby, która w życiu nie zrobiła porządnego zdjęcia architektury, za wyjątkiem jednego wiejskiego okna, na którym wygrzewał się kot...

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •