Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [Gniewkos] Diabły:)

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Wągrowiec
    Wiek
    41
    Posty
    44

    Domyślnie [Gniewkos] Diabły:)

    1. Ja
    2. Moja dziewczyna

    Drugie zdjęcie jest z prawej strony lepiej doświetlone jak z lewej dlatego cień nie wyszedł równo. Nie wiem czy rogi nie wiszą trochę w powietrzu. Co do reszty czekam na krytykę.
    40D+300D + 18-55 IS + 70-200 mm f/4 L + inne graty

  2. #2
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie

    Pomysł jakiś jest, ale zupełnie nie rozumiem po co tyle pustego miejsca z lewej strony. W takim portrecie centralny kadr jest całkowicie uzasadniony i poprawny, a już szczególnie gdy w tle nie ma nic.

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Wągrowiec
    Wiek
    41
    Posty
    44

    Domyślnie

    puste miejsce jest uzasadnione w oryginale jest tam napis, który przed wstawieniem fotek na forum wymazałem. Po prostu nie wiem czy już czas na ten napis i czy fotki spełniają odpowiednie kryteria
    40D+300D + 18-55 IS + 70-200 mm f/4 L + inne graty

  4. #4

    Domyślnie

    nosy poznikały - czas wziąśc w rękę pędzel i troche ręcznie podmalowac bo za płasko to wygląda - zwłaszcza 2. - wyszło trochę jak .... no boje się użyc tego słowa dwie kropki na środku twarzy ...
    EOS 40D, 17-85 IS USM, SIGMA APO 70-300 M, 50 1,8, 580 EX II, Manfrotto 804RC2

    ZEBRA FOTO TEAM

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Robson01
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    58
    Posty
    1 574

    Domyślnie

    Jedno jest pewne, pasujecie do siebie :-)
    Canon
    Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  6. #6
    Bywalec Awatar Fotograf1995
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    210

    Domyślnie

    Zmniejsz trochę krycie warstwy z teksturą, powinno być lepiej. Albo weź tablet i troszkę wzmocnij cienie. Albo maskę i dodaj troszkę więcej transparentności teksturze przy nosie.
    Ostatnio edytowane przez Fotograf1995 ; 17-02-2009 o 23:26
    Fotoreporter

    "Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."

  7. #7
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Łódź
    Posty
    19

    Domyślnie

    A mnie się nie podobają rogi diablicy ... są jakieś takie płaskie i proste od wewnętrznej strony +uwagi poprzedników.

  8. #8
    Coś już napisał Awatar Virtuoz
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Gryfino
    Posty
    97

    Domyślnie

    Uważam, że jedynka znacznie lepsza od dwójki. Fajny temat. Jakoś tak z tapetą na pulpit mi się kojarzy. Pozdrawiam!
    1Dx + eLki, zoomy, stałki, lampki i gadżety

  9. #9

    Domyślnie

    Pomysł dobry, wykonanie tez, ale za duzo czarnego tła na zdjęciach. Poza tym gdyby kadr był bardziej centralny też byłoby ciekawiej. Rozumiem złoty środek, magiczny trójpodział i takie tam, ale w tym przypadku to nie siadło.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •