Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: [książka]100 najpiękniejszych miejsc w Polsce

  1. #1

    Domyślnie [książka]100 najpiękniejszych miejsc w Polsce

    Zainspirowany watkiem "Miejcsca ciekawe fotograficznie" (pisownia oryginalna ;-) pomyslalem ze podziele sie ciekawa ksiazka:


    3 wybrane strony leżą tutaj , a tu jest spis tresci.

    EDIT:

    Wczesniej dalem calosc bo wiem ze i tak jesli kogos to zaciekawi to kupi papierowa ksiazke. Swoja droga zastanawiajacy relatywizm: dlaczego instrukcje do aparatu ktora Canon sprzedaje to piracimy i udostepniamy tutaj ?
    Ostatnio edytowane przez MaX ; 22-05-2005 o 10:36

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Polaco
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    1 135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MaX
    Zainspirowany watkiem "Miejcsca ciekawe fotograficznie" (pisownia oryginalna ;-) pomyslalem ze podziele sie ciekawa ksiazka:

    Calosc lezy tutaj , a tu jest spis tresci
    Mam ta ksiazke, jest rewelacyjna, szkoda ze tylko 100 miejsc a nie wiecej

    A tak jeszcze jedna sprawa, zalwazylem ze nie wszystkie strony tam masz
    Ostatnio edytowane przez Polaco ; 21-05-2005 o 19:13
    Canon 20D + kit, Tamron 28-75 F/2.8, Canon 70-200 F/4, w planach cala reszta
    Troche moich knotow

  3. #3
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Domyslam sie, ze jestes wlascicielem praw majatkowych do tego albumu, skoro publikujesz jego fragmenty?

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Pszczola
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bydgoszcz
    Wiek
    53
    Posty
    1 760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kavoo
    Domyslam sie, ze jestes wlascicielem praw majatkowych do tego albumu, skoro publikujesz jego fragmenty?
    Good point! Moim zdaniem ksiazka jest slabowita (przynajmniej z mojego punktu widzenia)
    EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

  5. #5
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pszczola
    Good point! Moim zdaniem ksiazka jest slabowita (przynajmniej z mojego punktu widzenia)
    czy ja wiem... zdjecia wydaja sie bardzo porzadne. az sobie przy najblizszej okazji w Empiku obejrze...
    www albo tez flickr

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MaX
    Zainspirowany watkiem "Miejcsca ciekawe fotograficznie" (pisownia oryginalna ;-)
    tak się składa, że w obecnej wersji engine'u naszego forum nie działa poprawianie literówek w tematach wątków. Nie moja wina :-|
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman
    tak się składa, że w obecnej wersji engine'u naszego forum nie działa poprawianie literówek w tematach wątków. Nie moja wina :-|
    I to zwalnia nas od samodzielnego myslenia albo choc starania sie zwracania uwagi na to co piszemy ?

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Max, a kto nie wykazał się samodzielnym myśleniem?
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    Max, a kto nie wykazał się samodzielnym myśleniem?
    Ktos kto swoje bledy tlumaczy ulomnoscia skryptu ktory nie sprawdza za nas poprawnosci wpisanych zdan... Jeszcze troche a bedziemy oczekiwac by sprawdzal nie tylko poprawosc ortograficzna ale tez merytoryczna...

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MaX
    Ktos kto swoje bledy tlumaczy ulomnoscia skryptu ktory nie sprawdza za nas poprawnosci wpisanych zdan... Jeszcze troche a bedziemy oczekiwac by sprawdzal nie tylko poprawosc ortograficzna ale tez merytoryczna...
    Chyba (albo napewno) nie zrozumiales ... Kubaman pisal ze skrypt nie pozwala edytowac tytulow watkow za pomoca przycisku edit, a nie ze nie poprawia samodzielnie bykow ortograficznych.

    Trzeba bylo najpierw sprawdzic sposob funkcjonowania forum zamiast atakowac wszystkich dookola. Zapewniam Cie ponadto ze Kubaman i wiekszosc osob tutaj nie potrzebuje pomocy merytorycznej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •