Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: [książka]100 najpiękniejszych miejsc w Polsce

  1. #11

    Domyślnie

    AAA no jesli edytowac to przepraszam, nie wiem tego bo nigdy nie probowalem edytowac. Jedna nieprecyzyjna wypowiedz i robi sie zamieszanie.
    Nie wiem skad wniosek ze atakuje wszystkich dookola ?
    Nawet przy pierwszym poscie u gory, dalem usmieszek a napisalem (pisownia oryginalna) aby uniknac poprawiania przez kogos a nie po to by sie czepiac. Pozniej doszla nieprecyzyjna wypowiedz o Kubaman'a i stad moja reakcja

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Tak to troche wygladalo ... nieprecyzyjna wypowiedz Kubamana i zaraz potem teksty o braku samodzielnego myslenia i merytorycznym poprawianiu czlowieka przez skrypt.

    Ale spoko sytuacja sie wyjasnila i to najwazniejsze

    Zwalmy to wszystko na tego cieniasa Andrzeja G Siedzialem dla niego do 5 rano, teraz ledwo widze na oczy i wszystko kojarzy mi sie z atakiem.

  3. #13

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez McKane
    ... teraz ledwo widze na oczy i wszystko kojarzy mi sie z atakiem.
    Hehe uwierz mi ze jednemu takiemu Andrzejowi zapewne o wiele bardziej sie teraz wszystko kojarzy z atakiem

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar McKane
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    45
    Posty
    2 015

    Domyślnie

    Ja mysle ze po tych batach jakie dostal, przez pare tygodni nic mu sie nie bedzie kojarzylo

    Szkoda gadac w ogole ja bym dluzej wytrzymal uciekajac po ringu ile sil w nogach

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar adamek
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    2 265

    Domyślnie

    A mi nic o Andrzeju nie mówcie.
    Byłem sobie w ciemni. Wybija godzina 4, jestem senny, rano do szkoły, ale myślę "wytrzymam jeszcze godzinę dla Andrew i go zobaczę". Jest za 3 minuty walka, idę szybko do dużego pokoju zobaczyć co się dzieje: a tam powoli wchodzą na ring, zaczynają błyskać światła itp itd.
    Myślę: no to jeszcze jedna odbitka i ide na neigo. (i tak robiłem tylko wglądówki 13x18, takie szybkie).
    Zrobiłem odbitkę, przychodzę przed telewizor, patrzę, a tam już replay.

    grrrrr.

    Głupi Andrew.
    Miłego dnia
    adam jastrzębowski
    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
    tu tu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •