Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [:macius:] bmx sport-pierwsze kadry

  1. #1
    :macius:
    Guest

    Domyślnie [:macius:] bmx sport-pierwsze kadry

    Witam...

    Mam nadzieję, że nie złamię regulaminu dodając tutaj linka do mojej galerii w digarcie ....

    www.maciekgrenda.digart.pl

    oraz www.maciekgrenda.ownlog.com

    jestem raczej początkującym i czekam na opinie oraz krytykę

    Pozdrawiam Maciek

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    163

    Domyślnie

    Ok, subiektywny odbiór fotek z BMX-em. Część zdjęć sprawia wrażenie, jakbyś fotografował skarpę, a ten rowerzysta jakoś tak.. spadł z nieba i "znalazł się" w kadrze.
    Gdybyś tutaj zamieścił kilka zdjęć najlepiej ponumerowanych, można by coś konkretniej.
    Na jednym z niech jakoś tak.. przeszkadza mi ta lampa/oświetlacz.

  3. #3
    Uzależniony Awatar esteper
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Vava
    Wiek
    36
    Posty
    635

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aleks Zobacz posta
    Część zdjęć sprawia wrażenie, jakbyś fotografował skarpę, a ten rowerzysta jakoś tak.. spadł z nieba i "znalazł się" w kadrze.
    No i właśnie o to chodzi. Przy tego typu zdjęciach poza koleżką na BMXie ważna jest "przeszkoda" na której jest wykonywany dany trick.

    U Ciebie widać to wszystko, moim zdaniem bardzo dobre zdjęciówki.
    5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

    "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

  4. #4
    :macius:
    Guest

    Domyślnie

    uffff dzięki, że się odezwałeś...bo przechodziła mnie załamka już......gdziekolwiek nie pokazałem swoich zdjęć tam wszędzie pisali, że fotografuję jakieś skarpy..jakiś piasek....a, że sportowiec jest tylko małą częścią itp...........niestety fotografia bmx do prostych moim zdaniem...nie należy..nie mogę sobie ustawić osoby fotografowanej..a ona wykonuje rzecz najczęsciej tylko raz.....i jeśli np chcemy w tle mieć właśnie takie słońce a nie inne...to mamy jakieś max 5 minut na zrobienie zdjęcia..gdzie np ....osoba na rowerze..odpowiednio sklei trik dopiero za 5 razem......wiele czynników które bardzo utrudniają fotografowanie tego sportu....

    i oczywiście przeszkoda musi być widoczna....w sumie jest ona najważniejsza zaraz po tym w jakim momencie uchwycony jest trik....

    jednak rozumiem skąd takie komentarze u ludzi......zawsze jesli przychodzi ktoś na miejscówkę...może być i jakiś mega pro fotograf...ale niewtajemniczony w bmx ......wraca do domu z ciasnymi kadrami samej sylwetki na niebie ...wykonanymi w nieodpowienim momencie...itp.......

    zachęcam do obejrzenia portfolio jednego z "wielkich" fotografów bmx...

    http://www.jeffzphoto.com/portfolio.html

    Pozdrawiam....

  5. #5
    Uzależniony Awatar esteper
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Vava
    Wiek
    36
    Posty
    635

    Domyślnie

    Jak to kumpel kiedyś stwierdził "portret łatwiej zrobić na ziemii..."
    Dana przeszkoda, czy to bank, czy hopka ziemna, czy murek, czy coś innego musi być widoczne. W końcu co to za zdjęcie gdzie koleś skakał na kilka metrów a wygląda jak by sobie zrobił bunnyhop'a
    5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

    "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

  6. #6
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    163

    Domyślnie

    Spoko, po prostu tak to odbieram.
    Ale ok, wiem, że nie znam sie na BMX-ach aczkolwiek wiem, że to niełatwe zajęcie, bo z grawitacją się nie pertraktuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •