Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 267

Wątek: [C80] Duży i mały sport w Polsce i Niemczech

  1. #11
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    43
    Posty
    854

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aleks Zobacz posta
    Przyglądając się tym 3 ostatnim zdjęciom: są z jednego meczu jak widzę. A koszulki mają różny odcień (nie mówiąc o trawie). Na 12 facet z lewej ma praktycznie białą skórę. Ok, może kwestia obróbki.
    Jest jeszcze inna kwestia, część zdjęć była robiona przy różnych chmurach, część bez chmur. Nie bez znaczenia jest też moje ustawienie na boisku, trawa może mieć inny kolor bo murawy na boisku są cięte pod kątem, i zawsze widać różne odcienie. To widać także na transmisjach telewizyjnych w postaci pasów na murawie.

    12 faktycznie ma nieco, ale tylko nieco słabsze barwy.

    Z 11, 12 i 13 jestem wyjątkowo zadowolony bo piłka wygląda jakby stała. "Zawiesinka", nie widać po niej ruchu. A właśnie tego chcę w szczególności, nie podoba mi się oddawanie na zdjęciach ruchu w postaci rozmazania.

  2. #12
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    163

    Domyślnie

    No tak.. z tą trawą, to się rzeczywiście zgodzę.
    Ale ta biała skóra?

  3. #13
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    163

    Domyślnie

    No tak.. z tą trawą, to się rzeczywiście zgodzę.
    Ale ta biała skóra?

  4. #14
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    43
    Posty
    854

    Domyślnie

    Fakt, tu może być lekki przepał. Ale na szczęście nie na tyle aby fotka poszła do kosza.

  5. #15
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    43
    Posty
    854

    Domyślnie

    14. Zdrój Ciechocinek - KP Police


    15. Zdrój Ciechocinek - KP Police


  6. #16
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    163

    Domyślnie

    Hmmm, będę monotematyczny, 14 jakby wyblakła
    15 - jak dla mnie jakiś taki bałagan w kadrze. Na 1 planie 3 walczy, troszkę dalej jeden sie przygląda, no i ten "bezrobotny" bramkarz z tyłu.

  7. #17
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    43
    Posty
    854

    Domyślnie

    14 była robiona w wyjątkowo ostrym świetle więc może tak wyglądać, nie chciałem PSuć zdjęcia. Zdjęcie raczej minimalnie przepalone, ale kolory dobre co widać po żółci koszulki zawodnika i po ostrym czerwonym liniowym.

    15. Zawodnik z tyłu atakuje, zawodnik w białej koszulce zastawia atakującego a bramkarz szykuje się do wykopania piłki. Tła nie za bardzo da się usunąć, w końcu po boisku biega 23 kolesi i zawsze jakiś znajdzie się w tle. Wydaje mi się, że większym problemem są cienie na zawodnikach skierowanych w moim kierunku. Niestety tak to jest gdy świeci z boku.

    W każdym razie dzięki za uwagi.

  8. #18
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    163

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez C80 Zobacz posta
    14 była robiona w wyjątkowo ostrym świetle więc może tak wyglądać, nie chciałem PSuć zdjęcia. Zdjęcie raczej minimalnie przepalone, ale kolory dobre co widać po żółci koszulki zawodnika i po ostrym czerwonym liniowym.

    15. Zawodnik z tyłu atakuje, zawodnik w białej koszulce zastawia atakującego a bramkarz szykuje się do wykopania piłki. Tła nie za bardzo da się usunąć, w końcu po boisku biega 23 kolesi i zawsze jakiś znajdzie się w tle. Wydaje mi się, że większym problemem są cienie na zawodnikach skierowanych w moim kierunku. Niestety tak to jest gdy świeci z boku.

    W każdym razie dzięki za uwagi.
    Tzn ja sie domyślam, że toczy sie jakaś akcja (ale z piłki to najlepszy nie jestem). Po prostu wydaje mi się, że to ujęcie nie jest najlepsze. być może, gdyby nie było widać tego nieszczęsnego bramkarza...

  9. #19
    eRTeeS
    Guest

    Domyślnie

    Skoro do publikacji wybierasz najlepsze zdjęcia z meczu, to z przykrością stwierdzam, że szczerze mówiąc niewiele sie na nich dzieje i trudno mi sobie wyobrazić pozostałe.
    Ponadto ostre słońce też psuje efekt.
    Ostatnio edytowane przez eRTeeS ; 13-05-2008 o 21:02

  10. #20
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    43
    Posty
    854

    Domyślnie

    Kwestia gustu, moim znajomym 14 podoba się i mówią, że widać akcję. Tak samo z wiekszością pozostałych tutaj wrzucanych. Natomiast na ostre słońce nic się nie poradzi, można jedynie szukać lepszej pozycji dookoła boiska, w przypadku 15 cienie przeszkadzają.

    Oto pozostałe z meczu z Ciechocinkiem, część udana, część mniej udana. Jedno czy dwa były za ciemne, i musiałem wyciągać w PSie.

    http://www.klubpilkarski.police.pl/m.../46/index.html

Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •