Cytat Zamieszczone przez jedrucha Zobacz posta
Mógłbyś sprecyzować określenie "płaskie"?
Nie bardzo wiem jak... brakuje głębi po prostu. Zresztą zrób tak: znajdź sobie jakieś miejsce, podejdź blisko i zrób fotkę szerokim kątem, potem się odpowiednio oddal aby zrobić ten sam fragment zoomem - porównaj to zrozumiesz.

Cytat Zamieszczone przez jedrucha Zobacz posta
Nie dało się tego zdjęcia inaczej zrobić (chyba że tilt shiftem) - pracuję na I piętrze, a odpowiadający poziom wieżowca był zasłonięty. Może dałoby się to wyrównać w PS, ale to chyba by zniekształciło głowy. Poza tym nie znam się na PSuciu
No i chwała ci za to. Chodziło mi raczej o zrobienie dobrego kadru, a nie o poprawianie w fotoszopie. Nie to że jest źle, ale mogłoby być znacznie lepiej.

Cytat Zamieszczone przez jedrucha Zobacz posta
A ja jestem zwolennikiem tytułów. IMO dodają do zdjęcia historię i pobudzają wyobraźnię. Oczywiście jeśli są dobre
O to, to, to!!!
Poza tym jakoś tytuł i reportaż nie do końca mi się kojarzą. Niech się wypowiedzą wygi, ale wszystkie reportaże jakie widziałem to zdjęcia + opis, a nie tytuł.