Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: [Hellfire] Piłka nożna - c.d.

  1. #1
    Początki nałogu Awatar Hellfire
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Koniaków
    Wiek
    39
    Posty
    414

    Domyślnie

    Dorzucam dwie standardowe fotki. Bez rewelacji niestety, no ale tak wychodzi jeśli musisz zrobić trzy mecze w ciągu trzech godzin w miastach oddalonych od siebie o 30 kilometrów każde.

  2. #2
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Ekstraklase i 2 lige tez czasem tak w "locie" fotografuja. Ale to mi na 3 lige wyglada a wtakim tempie to nie robisz dla przyjemnosci ? Kupuje ktos takie foty ?
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  3. #3
    Początki nałogu Awatar Hellfire
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Koniaków
    Wiek
    39
    Posty
    414

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BuRton Zobacz posta
    Ekstraklase i 2 lige tez czasem tak w "locie" fotografuja. Ale to mi na 3 lige wyglada a wtakim tempie to nie robisz dla przyjemnosci ? Kupuje ktos takie foty ?
    Owszem, 3 liga to jest. Jakbym to robił, żeby później sprzedać to nie ma szans na takie tempo. Zawsze bardziej ceniłem jakość niż ilość. Zdjęcia robione na zamówienie, gdzie bardziej liczy się to, że zdjęcie jest niż to, jak wygląda. Nie lubię takich materiałów, no ale co zrobić.

  4. #4
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    44
    Posty
    855

    Domyślnie

    IMHO fajne zdjęcia, dobra jakość i ładnie wykadrowane.

    W Szczecinie wzięcie mają nawet zdjęcia z 5 ligi, choć wiadomo jedno zdjęcie na weekend. Idzie jednak połaczyć sprzedaż z III i IV ligą i innymi dyscyplinami. Moim zdaniem pół godziny na meczu wystarczy by uzyskać zdjęcie do publikacji. Gorzej jak mecze się nakładają lub są daleko od siebie jak jak napisałeś.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez C80 Zobacz posta
    W Szczecinie wzięcie mają nawet zdjęcia z 5 ligi, choć wiadomo jedno zdjęcie na weekend. Idzie jednak połaczyć sprzedaż z III i IV ligą i innymi dyscyplinami.
    Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale czy możecie napisać jakie stawki obowiązują w takich ligach (II - V)?
    Zoom or not to zoom...

  6. #6
    Początki nałogu Awatar Hellfire
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Koniaków
    Wiek
    39
    Posty
    414

    Domyślnie

    U mnie to jest bez różnicy czy pierwsza liga, czy piętnasta. Zawsze było liczone za samo fizyczne zdjęcie, które idzie do publikacji. Różnica jest natomiast taka, że wyższe ligi łatwiej sprzedać i więcej zdjęć wchodzi do gazety. A co do stawek to nawet wole sie nie wypowiadać, bo to porażka. Choć od tego miesiąca płacić będzie Axel, to może sie coś poprawi <marzyciel>.

  7. #7
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz. Zauwazylem od jakiegos czasu, ze zdjecia z nizszych lig sa b. dobrej jakosci i niemniej ciekawe jak te z ekstraklasy. Racja, to pojedyncze foty ale dawniej to tylko pomarzyc o takich.

    Twoje Hellfire do takich bdb. naleza

    Pozdrawiam
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar adamek
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    2 265

    Domyślnie

    Odpowiedź jest prosta.
    Bo na niższych ligach jest światło dizenne...
    Miłego dnia
    adam jastrzębowski
    cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
    tu tu

  9. #9
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamek Zobacz posta
    Odpowiedź jest prosta.
    Bo na niższych ligach jest światło dizenne...
    . Oczywiście. Jakże proste i oczywiste stwierdzenie faktu. Jednak nie są to zdjęcia robione przez amatorów i to widać w gazetach i na forach . Duży plus.

    Pozdrawiam
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

  10. #10
    Uzależniony Awatar C80
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    ZS
    Wiek
    44
    Posty
    855

    Domyślnie

    Wiadomo, że ktoś kto zarabia na foceniu piłki noznej nie będzie robił tego małpką czy Sigmą. Inwestując w sprzęt inwestuje się w siebie. Ja zacząłem zarabiać na zdjęciach gdy przesiadłem się z Sigmy 70-300 na Canona 70-200 f/2.8.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •