Strona 74 z 83 PierwszyPierwszy ... 24647273747576 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 731 do 740 z 821

Wątek: [test] TAMRON 70-200 2.8 Di LD Macro

  1. #731
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie

    Nikt mnie nie zmusza do zakupów u Cichego, natomiast straszenie podwyżkami w sklepach (a więc wysyłanie "subtelnego" komunikatu: "kupujcie u mnie") jest trochę nie fair. Tylko tyle.
    Nie interesuje mnie, kto i ile zaangażowania wkłada w swoją pracę, bo solidność i profesjonalizm uważam za rzecz absolutnie podstawową w każdej wykonywanej profesji.

  2. #732
    Pełne uzależnienie Awatar gavin
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Czeladź
    Wiek
    43
    Posty
    1 339

    Domyślnie

    Czy ten tamron punkty krzyżowe traktuje jak liniowe?

  3. #733
    Zablokowany
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    Czy ten tamron punkty krzyżowe traktuje jak liniowe?
    Że jak ?

  4. #734
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    Czy ten tamron punkty krzyżowe traktuje jak liniowe?
    nie wiem, czy traktuje boczne jak krzyzowe, ale jak mialem to szklo to z 30D trafial w punkt i srodkowym i bocznymi.
    to na 40D, 50D, czy tam 7D pewnie bedzie rownie dobrze.
    albo lepiej ;]

  5. #735
    Pełne uzależnienie Awatar gavin
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Czeladź
    Wiek
    43
    Posty
    1 339

    Domyślnie

    że tak:

    Problemy z obiektywami Tamron?
    Plotkarskie serwisy donoszą o problemach obiektywów Tamron 17–50 mm f/2.8 VC, 60 mm f/2 Macro, 70–200 mm f/2.8 oraz 10–24 mm f/3.5–4.5 podczas współpracy w lustrzankami Canon EOS 40D/50D/60D/7D. Problem tkwi w systemie automatycznego ustawiania ostrości, gdyż obiektyw nie jest w stanie skorzystać z zewnętrznych punktów krzyżowych (pracują one jako liniowe), w które wyposażone są układy AF zastosowane w lustrzankach. Podobno europejski oddział Tamrona jest już świadomy tej wady i oczekuje na oficjalne stanowisko centrali w tej sprawie.

    wyjaśniło się to w końcu?

  6. #736
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Lubelskie
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    że tak:

    Problemy z obiektywami Tamron?
    Plotkarskie serwisy donoszą o problemach obiektywów Tamron 17–50 mm f/2.8 VC, 60 mm f/2 Macro, 70–200 mm f/2.8 oraz 10–24 mm f/3.5–4.5 podczas współpracy w lustrzankami Canon EOS 40D/50D/60D/7D. Problem tkwi w systemie automatycznego ustawiania ostrości, gdyż obiektyw nie jest w stanie skorzystać z zewnętrznych punktów krzyżowych (pracują one jako liniowe), w które wyposażone są układy AF zastosowane w lustrzankach. Podobno europejski oddział Tamrona jest już świadomy tej wady i oczekuje na oficjalne stanowisko centrali w tej sprawie.

    wyjaśniło się to w końcu?
    jak dobrze miec nikona
    D90 S10-20 N35 T70-300 USD VC

  7. #737
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez igor58 Zobacz posta
    Nikt mnie nie zmusza do zakupów u Cichego, natomiast straszenie podwyżkami w sklepach (a więc wysyłanie "subtelnego" komunikatu: "kupujcie u mnie") jest trochę nie fair. Tylko tyle.
    Nie interesuje mnie, kto i ile zaangażowania wkłada w swoją pracę, bo solidność i profesjonalizm uważam za rzecz absolutnie podstawową w każdej wykonywanej profesji.
    Czy piszesz o mnie ? Komunikat wysyłam zupełnie inny tzn. nie pochwalam praktyki zaniżania cen w sklepach internetowych, a kiedy przychodzi do zakupu okazuje się, ze towaru nie ma, a nowa partia będzie ileś tam drożej. Normalna praktyka.

    .Nigdy nikogo i nigdzie nie namawiałem na zakupy u siebie. Jeśli ktoś ma możliwość i chęci kupić taniej, często bez faktury czy gwarancji polskiego dystrybutora - proszę bardzo.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  8. #738
    Uzależniony Awatar Wats0n
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Posen Bloody Posen
    Wiek
    42
    Posty
    996

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gavin Zobacz posta
    że tak:

    Problemy z obiektywami Tamron?
    Plotkarskie serwisy donoszą o problemach obiektywów Tamron 17–50 mm f/2.8 VC, 60 mm f/2 Macro, 70–200 mm f/2.8 oraz 10–24 mm f/3.5–4.5 podczas współpracy w lustrzankami Canon EOS 40D/50D/60D/7D. Problem tkwi w systemie automatycznego ustawiania ostrości, gdyż obiektyw nie jest w stanie skorzystać z zewnętrznych punktów krzyżowych (pracują one jako liniowe), w które wyposażone są układy AF zastosowane w lustrzankach. Podobno europejski oddział Tamrona jest już świadomy tej wady i oczekuje na oficjalne stanowisko centrali w tej sprawie.

    wyjaśniło się to w końcu?
    A ja głupi myślałem, że sensory AF są w body a nie w szkle...
    Tako rzecze Watson.
    There are no stupid questions, just stupid people.
    Wątek galeryjny na CB/Portrety@CB/Meksyk@CB/Sport@CB //Galeria przejściowa

  9. #739
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie

    ja już biegnę i sprzedaję swoje tamrony, bo nie dość że z nimi będę miał problem to jeszcze mam do tego zestawu aparat z najbardziej kijowym AF na świecie czyli 5d mkII, to nie może zadziałać, a zdjęcia które do tej pory robiłem to .... ich po prostu nie było

    cóż, mam nadzieję że Martyna zachęci mnie do jakiejś Alfeczki

  10. #740
    Pełne uzależnienie Awatar gavin
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Czeladź
    Wiek
    43
    Posty
    1 339

    Domyślnie

    @Wats0n

    a gdzie tam jest napisane że sensory są w szkle?

    btw to cytat z optyczne...

Strona 74 z 83 PierwszyPierwszy ... 24647273747576 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •